REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kelininkus žiema vėl užklupo netikėtai Vaizdo reportažas

 • Arvydas sako:

  Aišku operatorius nesugalvojo, kad galėtų padėt vairuotojui bent jau po ratais paberdamas smėlio iš dėžės :)

  • Druskuotas smėlis sako:

   Tai gal jam dar ir po ratais atsigulti vietoj smėlio ar baslio? :)) Čia smėlis nebūtų padėjęs, kol pliurza ant kelio. Čia vilkikas, o ne lengvasis automobilis. Komentorius iš kosmoso musiet.

   • Arvydas sako:

    Ten ne pliurza, o supluktas sniegas ir ledas, gudragalvi. Tu gal pliurzos nematęs? Pirma pasikonsultuok su vilkikų vairuotojais, kokios priemonės skirtingais atvejais padeda, prieš rašydamas tokias tragedijas.
    Esmė yra tame, kad stovi žmogus išsižiojęs, mato, kad kažkam pagalba reikalinga ir nė piršto nepajudina. Tokio negaila net ir po ratais pakišt.
    O apie kelininkus tai išvis nekalbu.

 • Lina sako:

  Kitiems smėlio barstymas padeda. Pati mačiau, kai du sunkvežimiai sustojo, nes nepavyko užkilti į kalną, abu vairuotojai per kelias min. tą kalną pabarstė smėliu ir puikiausiai užvažiavo. :)


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: