REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Įvyko „Protų lygos“ renginys Nuotraukos

FK „Venta“ ir Kūrybinės raiškos centras žvarbų trečiadienio vakarą kvietė visus kuršėniškius sudalyvauti intelektualiame žaidime „Protų Lyga“.

„Protų Lyga“ tai panašaus principo žaidimas kaip ir neseniai Kuršėnuose praūžę „Europrotai“,  kurios tikslas skatinti kuršėniškių užimtumą ir domėjimąsi savo kultūra, sportu, muzika.

Bandymas pratęsti žaidimą, kuris populiarus ne tik mūsų krašte, bet ir visame pasaulyje, buvo sėkmingas. Užsiregistravo 7 komandos, nors norą dalyvauti išreiškė kur kas daugiau, kurios apie negalėjimą dalyvauti pranešė paskutinę dieną. Vis dėl to žaidimas pavyko!

Intriga tarp dalyvių vyravo visą žaidimą, kiekvienas taškas lėmė daug. Po įtemtos kovos susumavus rezultatus, paaiškėjo, kad 2 komandos surinko po 30 taškų, tokiu atveju komanda užima geresnę poziciją, jei praeitame ture buvo surinkusi daugiau taškų. Sėkmė nusišypsojo „United“ komandai, kurią sudarė FK „Venta“ žaidėjai, antroji vieta atiteko „Brigada Čierka“ komandai, o trečioji „Keramikams“, kurie nuo prizininkų atsiliko vos 1,5 taško.

Pasak žaidėjų žaidimas jiems patiko ir jie su mielu noru dalyvautu ir tolimesnėse „Protų Lygų“ kovose. Atsižvelgiant į tai FK „Venta“ ir Kūrybinės raiškos centras pasižada plėtoti šią idėją ir toliau rengti intelektualius žaidimus nuo 2013 metų sausio.

Organizatoriai dėkoja kursenai.lt, kavinei „Taco Pica“, bei visiems dalyvavusiems!

O tu ar žinotum kas čia pavaizduota?

Akimirkos:

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: