REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kokie Kuršėnai nusigyvenę…

 • Pilietis sako:

  Kad labai nusigyvenę, nepasakyčiau. Smagu, kad, Rimantai, bandai lygiuotis į užsienio valstybes, bet lyginti su JK gal per daug komiška :) ten tokių oro sąlygų, kaip pas mus, nebūna ir verkia kiekvienąkart, kai užklumpa juos pūga, nes jiems tai labai netikėta ir nebūna :)

  o žiemą reikia ir paties būti atsargiems, tik tada visi bus sveiki ir nesulaužytomis galūnėmis. Beje, čia galima būtų prikišti ir daugiabučių bendruomenėms nevalytus takus, kad paburnoti ant valdžios, visi mandrūs, bet kai išneši glėbį kastuvų ir sakai, eisim dabar nusikast, tai spėkit kiek iš penkių laiptinių namo išeina žmonių pakasinėti? :) 2-3 :) čia keistis visiems reikia.

 • Tomas sako:

  Man regis reiketu sugrazint, kad uz nevalytas gatves salia nuosavu namu. Gyventojam butu dedamos baudos. o dabar tik verkslent ir temoka. Imkit siupelius i rankas ir apsikuopkit pirmiausia prie saves :)

  • taip sako:

   visiškai sutinku. :)

  • Jūratė sako:

   Jūs turit omeny – kad nukasčiau važiuojamąją dalį????

   • Tomas sako:

    Saligatvi :)

    • Jūratė sako:

     Uch… Aš jau buvau išsigandusi :) Gerai, kad pas mane šaligatvio nėra :)))))))
     Bet iš tiesų – geriau jis būtų… Ir šildomą grindinį padaryčiau… Kad tik visur būtų…

     • taip sako:

      Šiaip pas mane šaligatvio irgi nėra, bet ties savo namu kelią (važiuojamą dalį) pats nusikasu. Ir žmogus praeina ir pačiam geriau, nereikia per pusnis bristi. Taip pat keli kaimynai irgi apsikasa.

 • šeip sako:

  taip miesto gatvės tikrai nevalomos,ipač miesto pakraščiuose.

 • Tomas sako:

  Neuzpuste siandien? :D

 • keleivė sako:

  Puikumėlis pas mus,balta, gražu, oras tyras,o kada sninga ar pusto tarsi balta pasaka slampinėja Kuršėnuose. Tik labai gaila,kad pasaka baigiasi koją iškėlus iš gryčios. Savo kiemą,šaligatvį ar gatvę prie namų gali nusikasti kiekvienas, kuris gali pakelti kastuvą, ir nereikia čia burnot. O ką daryti paliegusiai močiutei ar diedukui? Tiek jau to tie mūsų senoliai, jie iš trobelės žiemą nosies nekiša. O ką daryti mūsų mažiukams pirmokėliams, mamytei vežančiai savo darželinuką,o ir visiems važinėjantiems autobusu iš Pavenčių į Daugėlius? Pamėgink jei gudrus įlipti į autobusą kai sniego kalnas sustumtas.Išlipti smagiau, gali išgriūti į pusnį.Tik labai gaila jei kokia baba pagrius po autobuso ratais ir bus suvažinėta. Vairuotojui visą gyvenimą baltos žiemos kruvinas košmaras sapnuosis. O MIESTO VALDŽIAI?..

 • penki lytai sako:

  kun saka

 • Tundra sako:

  Keleive pataike i desimtuka ,vaziavau ventos gatve, tai autobusu stotele gelbejo is sniego kalno, kad grazu buvo ziuret. Nejau miesto valdziai reikia gerai uzpakali patarkuot, kad butu bent minimali tvarka gatvese, na pasakyciau visu autobusais vazinejanciu varguoliu vardu aciu, bet baugu, kad PONAI ant lauru neuzmigtu. Pranesa lijundra, tikuosi, kad saligatviai bus pabarstyti smeliu ir neissisukiosime kojeliu, rankeliu ir smegeneles liks nesukrestos. GERU, SILTU, LAIMINGU JUMS SVENCIU!!!!!!


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: