REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ar kelininkai tikrai pasiruošę žiemai?

Siaučiant keliuose pūgoms ir Lietuvą užklupus tikrai žiemai, didelio aktyvumo sulaukėme ir „Kuršėniškių nuomonės“ skyrelyje. Mūsų skaitytoja Kamilė dalijasi šeštadienio nakties istorija ir retoriškai klausia „Ar kelininkai tikrai pasiruošę žiemai?“. Kviečiame skaityti ir dėkojame Kamilei už išreikštą nuomonę.

„Laba naktį, brangieji. Matėte pro langus nors ir nelabai baisią, bet vis dėlto PŪGĄ? Atrodė, bent truputį turėtų būti keliai pravažiuojami.. Bet negi kelininkai valys šeštadienio naktį ir juolab mažesnes gatveles??? O gi ne. Didžiausią pusnį gatvėje aptikau beveik iki klubų (o mano ūgis tikrai didelis, tad aukštis pusnies būtų apie metrą). Taigi, ar paprastas automobiliukas gali pravažiuoti? Heh, neeee.

Rašau po ką tik atliktos gelbėjimo operacijos Stadiono gatvėje: naktis 01:29, vis dar pūga, Kamilė bėga su kastuvu gelbėti draugą, pusnys iki kelių, sunku eiti (ką jau kalbėti apie bėgimą).. Pasijaučiau kaip senaisiais laikais, kai felčerės vežimais keliaudavo pas gimdyves. Menkas juokas geriau pagalvojus. Bet, po pusvalandžio darbo – atkastas mašiniukas.

Klausimas: ar kelininkai tikrai pasiruošę žiemai? Būtų per daug naivu tikėtis, kad naktį būtų keliai nuvalyti, nors važiuoti tokiu laiku tenka.

Galbūt sukėlė šypseną ir pasitelkėt fantaziją, kaip tai turėjo atrodyti vidury nakties“.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: