REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ar kelininkai tikrai pasiruošę žiemai?

 • Ineta sako:

  Ne vien naktį tas pats.. jei Šeštadienio dieną pagrindinius kelius pradėjo valyt tik apie 14val dienos… o Micaičiuose išvis, kam valyt ane? bandykit brist pėsčiomis, kam tos mašinos, juk krizė, kuras brangsta, pataupykit…

 • Robertas sako:

  Visiškai sutinku, netik mažesnės gatvelės nėra nuvalomos, bet ir tos didžiosios tinkamai neprižiūrėtos.

 • rasytoja sako:

  valomi praktiskai tik didieji-pagrindiniai keliai..mazuju ne itin valo nes vis tiek kas nors pades isvaziuot.. neturi kursenai tiek valymo masinu kad kiekviena uzkampi isgrandintu..susitaikykit,brangieji nieko cia nepadarysi

 • Andrius sako:

  Kelininkų darbas apgailėtinas, keliai beveik nevalomi, nebarstomi, įpatingai savaitgalį. Pravažiavimas sunkus, slidu. Savaitgalį buvo pabarstyta gal ta vieta, kur sunkvežimiai pastoviai neikyla į kalną vytauto gatvėje.

 • daugeliai sako:

  Čia naktį keliai tokie bet ką kalbėti apie dienos metu nepravažiuojamas gatves Daugelių gatveje… Nė jau taip sunku pravalyti ir čia pagrindine gatve pro kurią važiuoja autobusai su moksleiviais ir senais žmonėmis o ką jau kalbėti apie automobilius kurie vos pavažiuoja…

 • Lina sako:

  Baikite kaltinti tuos kelininkus! Vien tik bėdavojaties vietoi imdamiesi ką daryti. Mano gatvelės kaimynai ne tik savo kiemus nusikasė, bet ir gatvę, tiek kiek tvora tęsiasi, visi patenkinti ir laimingi susibėgo ir kibo į darbą, o jūs tik laukiate kol kiti ką padarys. Jeigu nežinote ir kitų šalių nesate matę, tai pvz Norvegijoje, kur viskas apsnigta kur kas labiau, savaitgaliais niekas kelių nevalo! O jūs čia norite, kad mažas miestas kaip Kuršėnai, vos tik apsnigtas, jūsų mažas gatveles išvalytų.

 • daugėliai 2 sako:

  Nėra taip baisu toj Daugėlių gatvėje. Visada pravažiuoti buvo galima. Nebet jūs norite važinėti tokiomis pat sąlygomis kaip šiltuoju metų laiku… arba padangos jau ne pirmos jaunystės (tikiuosi ne vasarinės…)


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: