REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Įvyko advento vakaras „Čia ir dabar“

Nepabūgę kilusios žvarbios pūgos, praėjusį šeštadienį, gausiai rinkosi kuršėniškiai į Šv. Jono Krikštytojo bažnyčią, kur vyko Kultūros centro organizuotas  advento vakaras „Čia ir dabar“. Meninėje programoje pasirodė tik ką grįžęs iš tarptautinio chorų konkurso „Cantate domino“ jaunimo choras „Melomanai“ vadovės N. Bernotienė ir J. Bražukienė. Kolektyvas pelnė sidabro diplomą. Pirmas ir puikus pasirodymas su nauja  moterų vokalinio ansamblio „Melodija“ vadove D. Kavaliauskiene.  Programą papildė Kuršėnų meno mokyklos violončelių ansambliai ir solistė D. Streckytė.

Vaikus ruošė mokytoja L. Bražaitė. Dainavo solistės V. Milieškaitė ir K. Eigirdaitė. Mergaičių vadovė mokytoja A. Jablonskienė. Solo birbyne grojo A. Bernotas, eiles skaitė Z. Gestautas, kolektyvams akompanavo D. Sreckienė. Vakaro pabaigoje miesto seniūnas V. Gedmontas, kultūros centro direktoriaus pavaduotojas Z. Gestautas ir meno mokyklos direktorės pavaduotoja A. Vaitiekūnienė padėkojo parapijos klebonui , programoje dalyvavusiems kolektyvams ir jų vadovams. O susirinkę klausytojai dar ilgai plojo ir dėkojo už šiltą ir dvasingą vakarą.

Kultūros centro informacija
Foto Dovilės Steckytės

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: