REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Pagerbti rajono sportininkai Nuotraukos

Baigiantis metams, Šiaulių rajono savivaldybėje pagerbti geriausi Šiaulių rajono sportininkai ir jų treneriai. Šventėje dalyvavo ir sportininkus pasveikino Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas, mero pavaduotojas Antanas Bezaras, savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Lukšas ir jo pavaduotojas Gintautas Domarkas. Apie sportininkų startus, pasiektus rezultatus papasakojo ir su sportininkais supažindino Šiaulių rajono švietimo ir sporto skyriaus sporto poskyrio vedėjas Edmundas Vitkus.

Atminimo prizais ir Padėkos raštais buvo apdovanoti – Pasaulio svarščių kilnojimo čempionato jaunimo amžiaus grupės nugalėtoja Ernesta Bumbulytė, antrųjų vietų laimėtojos – Jolita Vitkauskaitė ir Jurgita Griciūtė bei Europos varžybų sidabro medalio laimėtoja Dovilė Griciutė. Merginų treneris Antanas Gricius.

Apdovanoti ir kiti sportininkai ir treneriai. ARDF Pasaulio sportinės radijo pelengacijos čempionate Šiaulių rajono atstovas elito grupėje Mindaugas Nakvosas ir Algimantas Dapkus veteranų grupėse iškovojo bronzos medalius. Treneris – Lietuvos radijo sporto federacijos viceprezidentas Egidijus Navickas.

Pagerbti ir futbolo sporto šakos atstovai. Tai buvęs Kuršėnų miesto futbolo klubo „Venta“ ilgametis treneris Virgerdas Kavolis ir šio klubo buvęs vadovas Rolandas Tamošaitis.

Atminimo dovana įteikta ir Sauliui Mickui – šalies ir tarptautinių veteranų stalo teniso varžybų nugalėtojui ir prizininkui.

Po apdovanojimų užsimezgė pokalbis apie sporto situaciją Šiaulių rajone, sportininkai ir treneriai pasidalijo mintimis apie treniruočių sąlygas, išvykas į varžybas, sportinių bazių būklę rajone.

 Baigiantis susitikimui, Šiaulių rajono meras Algimantas Gaubas palinkėjo gražių Naujųjų Metų švenčių ir sėkmingų startų 2013 metais.

Šiaulių rajono savivaldybės inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: