REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

SK „Kristalas“ kalėdinėmis draugiškomis varžybomis ir geriausio krepšininko rinkimais baigė 2012 metus Nuotraukos

Kaip ir kiekvienais metais SK „Kristalas“ krepšininkai per šventinę pertrauką, kai nėra rungtynių, susirenka kartu pasivaržyti aikštelėje ir puikiai praleisti laiką. Šiais metais susitiko dvi klubo komandos: „Grafų baldai-Kristalas“ ir „Kristalas-Autobaltika“. Rungtynes geriau pradėjo RKL komandoje žaidžiantys krepšininkai, tačiau vėliau veteranai pradėjo žaisti savo žaidimą ir galėjo stipriai pasipriešinti. Rezultatu 79:55 laimėjo „Grafų baldai-Kristalas“ komanda.

Po rungtynių vyko tritaškių konkursas, kurį po įtemptos kovos finale laimėjo Domantas Aputis. Sirgaliai ir krepšininkai varžėsi metimo iš vidurio aikštės rungtyje, kurioje pirmasis į krepšį pataikė Evaldas Norvilis.

Per rungtynes žaidėjai ir sirgaliai rinko geriausią 2012 metų SK „Kristalas“ krepšininką. Juo tapo RKL ir ŠKL žaidžiančios komandos lyderis ir kapitonas Gintaras Kukanauskas.

Visi gavo atsiminimo dovanas, o Kuršėnų sporto mokyklos direktorius Vidmantas Janušauskas linkėjo komandoms laimėti turnyrus, kuriuose dalyvauja ir komandų jauniausiam ir vyriausiam nariams įteikė dovanas. Taip pat visus sveikino ir linkėjo gerų metų klubo prezidentas Alfredas Jonuška ir vyriausiasis treneris Egidijus Morkūnas. Draugiškos rungtynės buvo puiki metų pabaiga, o dabar belieka laukti artėjančių kovų ir tikėtis dar daugiau pergalių!

Daugiau nuotraukų galite rasti – http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151341075245380.525961.119867370379&type=1

Benediktas Jonuška
www.kristalas.net

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: