REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Drąskomi ąžuolai Daugėlių pušyne Nuotraukos

Šeštadienį www.kursenai.lt redakcijai paskambino skaitytojas Vytautas ir pasipiktino, kad Daugėlių pušyne niokojami ąžuolai bei paprašė pasidomėti galimu jų išsaugojimu. Taip pat kuršėniškis paminėjo, kad galimai ąžuolo žievė bus naudojama nelegalios degtinės, liaudyje vadinamo „samagono“ gamybai.

Paskambinus į Kuršėnų miškų urėdiją, atsiliepė miškų urėdas Algimantas Kundrotas, kuris paminėjo, kad problema jau žinoma ir buvo jau girininkas nuvykęs apžiūrėti ąžuolų. Urėdas taip pat, kaip ir skaitytojas Vytautas paminėjo galimą  žalojimo priežastį, apgailestavo, kad galimų pažeidėjų neįmanoma sučiupti, pasidžiaugė, kad ąžuolų žievė neišlupta per visą liemenį ir pažadėjo iškart po šventinio laikotarpio pažeistas ąžuolų vietas sutvarkyti.

Ačiū mūsų skaitytojui už parodytą neabejingumą ir pilietiškumą. O mes primename, kad medžių žaloti negalima, tai užtraukia administracinę atsakomybę, o apie tokius atvejus prašome pranešti mums telefonu: 8 620 21744, arba el. paštu: kursenai@kursenai.lt.

Sužaloti ąžuolai:

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: