REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Naujametiniam koncerte nominuoti labiausiai pasižymėję kuršėniškiai

Tradicinis naujametinis Šiaulių rajono kultūros centro teatralizuotas koncertas „Sudie Senieji – susitiksime Naujaisiais” Kuršėnuose sulaukė didžiulio susidomėjimo. Salė buvo perpildyta džiugiai nusiteikusių žiūrovų.

Dvi valandas vykusiame koncerte dalyvavo visi Kultūros centro meno kolektyvai. Viešbutį „Bravo” buvo užsisakę įvairių žanrų atlikėjai. Visi pasirodymai buvo atlikti ne tradiciniais rūbais, o išmoningai suderintais, puikiai pritaikytais naujametiniam šou.

Koncerto metu buvo apdovanoti „Metų kuršėniškis” nominuoti asmenys. Kuršėnų seniūnas Vytautas Gedmontas ir visuomeninės tarybos pirmininkė Daiva Miliauskienė paskelbė, kad 2012 metų labiausiai pasižymėjusiais išrinkti trys asmenys. Tai Kuršėnų L. Ivinskio gimnazijos direktoriaus pavaduotoja Roma Albrikienė, Šiaulių pramonės ir prekybos rūmų prezidentas Alfredas Jonuška ir Vokietijos pilietis Zigfridas Logalis. Visus nominantus pasveikino ir gėles įteikė LR Seimo narė Rima Baškienė ir Šiaulių rajono savivaldybės mero pavaduotojas Antanas Bezaras.

Nuotaikingas koncertas baigėsi visų meno kolektyvų bendra daina.

Šiaulių rajono savivaldybės inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: