REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Savaitė be patyčių Drąsučiuose Nuotraukos

Šiandien, Kovo 20 dieną drąsutiškiai šventė ne tik Pasaulinę Žemės dieną, bet ir turėjo renginį „Gerų darbų pamokėlė“, skirtą savaitei be patyčių. Drąsučių bibliotekininkė Asta Urbelienė ir Drąsučių filialo direktorė Inga Jonuškienė susirinkusiems vaikams pasakojo apie gerumo reikšmę, skaitė ištraukas iš kūrinių, juos analizavo. Vaikai teigė, kad gerumas – tai savybė būdinga tik geram žmogui, kuris gyvena gražiuoju ir nesipyksta.

Kiekvienas vaikas mintyse galvojo, ką šiandien gero padarė namuose, mokykloje, ar neįžeidė ko nors, ar nesityčiojo. Vaikai patys pasiūlė surašyti „Gero vaiko taisykles“. Jų buvo pačių įvairiausių išrinkome pačias pagrindines ir surašėme ant lapo: padėti nelaimėje, nesityčioti iš kitų vaikų, būti mandagiam, būti paslaugiam, gerai elgtis su draugais, mama, mokytoja. Drąsučių filialo direktorė Inga Jonuškienė vaikų paprašė, kad vaikai savo gyvenime elgtųsi pagal surašytas taisykles, nes tada jiems bus lengviau ir geriau gyventi.

Labai maloniai likome nustebintos su bibliotekininke, kad vaikai supranta, kad negalima tyčiotis vieniems iš kitų, kad vaikai yra labai jautrūs. Visi renginyje dalyvavę dalyviai suprato, kad geras žmogus yra visų laukiamas, mylimas ir mėgiamas. Bibliotekai buvo padovanotas „Gerumo skėtis“, kuris buvo labai jau paprastas. Jau renginio metu buvo nuspręsta, kad skėtį reikia papuošti. Kadangi už lango pavasaris, nors ir labai šaltas, skėtį puošėme pavasarinėmis gėlytėmis. Vaikai išeidami pro duris pasakė: -Nuo šiol mes pasistengsime būti geresni, nesityčiosime, nesimušime, kad „Gerumo skėtis“ pražystų su dar daugiau pavasarinių gėlių.

Šiaulių rajono savivaldybės Kultūros centro
Drąsučių filialo direktorė
Inga Jonuškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: