REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose švęsta Europos diena Nuotraukos Vaizdo reportažas

Kuršėnuose gegužės 9-ąją, Europos dieną, Lauryno Ivinskio aikštėje įvyko linksma šventė „Ateik  į aikštę ! Švęsti! Sužinoti! Laimėti!“. Jos rengėjai – Šiaulių rajono savivaldybės viešoji bei Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos. Atėjusius džiugino ne tik šventinė programa, tačiau buvo galima sužinoti apie Europos Sąjungos piliečių teises.

Anot Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėjos Vidos Ragauskienės, 2013-ieji metai  paskelbti Europos piliečių metais. Tai puiki proga žmonėms dar daugiau sužinoti apie Europos Sąjungos piliečių teises. Bibliotekoje jau dešimt metų yra lentyna su informacija apie ES. O  laimėtas ES Komisijos atstovybės Lietuvoje projektas leido surengti ne vieną renginį. Šventę Lauryno Ivinskio aikštėje – taip pat.

Renginys pradėjo Vytauto Steponavičiaus aviamodelių pasirodymu. Sveikinimo žodį tarė Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas ir Vida Ragauskienė. Susirinkusiems koncertavo Šiaulių rajono kultūros centro grupė „Neto“, šokėjai. Žiūrovus pakerėjo VšĮ „Kuršėnų politechnikos mokykla“ originalus madų šou. Į simbolinius kiemelius kvietė užsukti Kuršėnų kūrybos namai, Kuršėnų sveikuolių klubas, VšĮ „Dienos centras sutrikusio intelekto asmenims“, neįgaliųjų sporto klubas „Atgaiva“, VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykla…

aunimas susirinkusiems dalijo balionus su ES simbolika, buvo galima paskanauti bandelių, pyragėlių, išgerti arbatos, pasmaguriauti lietuviškais lašinukais ar kartu su garbingo amžiaus sveikuolėmis pasportuoti. Veiklos ir įspūdžių niekam netrūko. Renginio dalyvių neišbaidė ir netikėtai prasidėjęs pavasarinis lietus.

Šiaulių rajono savivaldybės inf.

Vakar Kuršėnuose, Lauryno Ivinskio aikštėje paminėta Europos diena, tradiciškai švenčiama gegužės 9 dieną. Pateikiame video ir foto reportažus iš šventės, tuo pačiu norime padėkoti Sauliui Barasai, Jonui Žaliui bei Tomui Zaukai už informatyvius kadrus iš šventės.

Sauliaus Barasos nuotraukos

Tomo Zaukos nuotraukos ir videoreportažas

Jono Žalio skrydis virš Kuršėnų:

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: