REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose svečiavosi vaikų rašytojas Vytautas Račickas Nuotraukos

Kuršėnų V. Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrius savo partnerius pakvietė į susitikimą su visų mylimu vaikų rašytoju Vytautu Račicku.

Pirmiausia susitikimas vyko Kuršėnų vaikų globos namų salėje. Pasimatyti su rašytoju čia atvyko ne tik šių namų gyventojai, bet ir Daugėlių mokyklos pradinių klasių moksleiviai su savo mokytojomis ir šios mokyklos žurnalistų būrelis. Rašytojas nuotaikingai pasakojo apie save, skaitė ištraukų iš savo knygų. Po to pasipylė gausybė moksleivių klausimų svečiui. Vaikams viskas buvo įdomu: kaip rašytojas mokėsi, nuo kada pradėjo kurti, kokia jam pačiam mylimiausia knyga ir daug daug kitų.

Būtų, turbūt, neišsekę klausimai dar ilgai, bet rašytojas skubėjo į kitą susitikimą S. Anglickio mokykloje. Mokytoja Birutė Šufinskienė sukvietė penktokus, pradinių klasių moksleivius, S. Anglickio muziejaus būrelio moksleivius. Visi nuotaikingai klausėsi svečio skaitomų ištraukų, betarpiškai bendravo, užduodami klausimus. Susitikimų  metu  buvo galima įsigyti autoriaus knygų, o po jo nusidriekė eilė prie rašytojo, norinčių gauti jo autografą.

Vaikų literatūros skyriaus vedėja
J. Spulginienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: