REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose išrinktos gražiausios 2013m. vaikų knygos Nuotraukos

Kuršėnų V.Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje baigėsi renginiai, skirti Metų knygos rinkimams. Paskutinis renginys-balsavimas vyko Vaikų globos  namų salėje. Susirinkę bibliotekos skaitytojai iš trijų kolektyvų turėjo gražią misiją – išrinkti gražiausią 2013 m. lietuvių autoriaus knygą.

Visi kolektyvai jau buvo susipažinę su visomis Metų knygos rinkimuose dalyvaujančiomis knygomis  ir jas perskaitę. O labiausiai patikusią pristatė susirinkusiems.

Šių namų šeimininkams -vaikų globos namų auklėtiniams labiausiai patiko A.Šimkaus nuotaikingų eilėraščių knyga „Vaizdai iš gyvenimo bobulytės“. Penkios mergaitės apsirengusios pagrindinės veikėjos „bobulytės“ rūbais suvaidino kelis vaizdelius iš šios knygos ir akomponuojant muzikos mokytojai Rasmai Veličkienei sudainavo „Bobulišką“ dainelę. Visiems nepaprastai patiko. Tačiau balsuoti už šią knygą, pasitarę su bibliotekininke Danute Dauniene, nutarė tik 9 šio kolektyvo vaikai.

Didelio susidomėjimo susilaukė I.Vizbaraitės „Karžygiuko istorija“. S. Anglickio mokyklos 1b klasės moksleiviams (mokytoja Danguolė Petrulienė) ji taip patiko, kad savo piešiniuose jie pavaizdavo pagrindinius šios knygos veikėjus ir juos pristatė. Apie knygos veikėją kamanę atliko dainelę „Bitė ritė“. 17 šios klasės moksleivių ir prabalsavo už „Karžygiuko istoriją“.

Pavenčių mokyklos bendrabučio moksleiviai (mokytoja Rasa Poškienė) taip pat susižavėję šia knyga, pridarę gražių šios knygos personažų, vaizdžiai pasakojo apie jų nuotykius. 10 šio kolektyvo narių taip pat balsavo už autorės I.Vizbaraitės  sukurtą „Karžygiuko istoriją“.

Renginys vyko labai gražioje aplinkoje – naujai renovuotoje salėje. O kad balsavimas vyktų teisingai, renginį stebėjo „rimta komisija“. Tai šių namų šeimininkai: direktorius Feliksas Rudzinskas ir jo pavaduotoja Nijolė Bilevičienė.

Po balsavimo vyko viktorina „Karžygiuko“ prizui laimėti. Vaikų lit . skyriaus vedėjai J.Spulginienei perskaičius ištrauką, dalyviams reikėjo pasakyti iš kurios penketuko knygos citata. Pasibaigus renginiui visi vaišinosi „bobulytės“ keptu pyragu ,saldumynais , vaisiais.

Vaikų lit. skyriaus vedėja J. Spulginienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: