REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Metų mokytoja Laima Jonušaitė: gamtos mokslai man „prie dūšios“

Kukli, tačiau visada besišypsanti. Net tam, kuris nėra didžiausias chemijos ar biologijos mėgėjas, miela ir malonu prisiminti pamokas pas šią mokytoją (asmeninė patirtis byloja). Apie ką aš kalbu? Taip, apie Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos chemijos ir biologijos mokytoją – Laimą Jonušaitę. Apie šią mokytoją metodininkę šią savaitę daug kam girdėti teko ne kartą, o ir akylam televizijos žinių žiūrovui buvo galimybė išvysti mokytoją ir televizijos ekrane. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos biologijos ir chemijos mokytoja metodininkė Laima Jonušaitė tapo Metų mokytojo premijos laureate.

Tad šį kartą nutariau ilgų istorijų nerašyti, o imti ir pakalbinti mokytoją. Paklausti, kokios mintys dabar jos galvoje. Jau nuo pirmo sakinio Laima Jonušaitė išlieka „savame stiliuje“: „Aš žmogus – tikrai nei humanitaras, nei meniškos sielos… Tai reiškia, kad atsakymai bus trumpi“. Paklausus apie jausmus, gavus metų mokytojo įvertinimą, Laima Jonušaitė atsakė nuoširdžiai: „Jausmai dvilypiai: iš vienos pusės malonu, kad įvertino darbą, iš kitos – jaučiuosi nejaukiai…“ Tačiau šį apdovanojimą mokytoja priėmė, kaip savo darbo įvertinimą.

Laima Jonušaitė: „Gamtos mokslai man „prie dūšios“

O kas paskatino rinktis chemijos – biologijos specialybę ir būtent mokytojos darbą (paklausiau). „Esu iš kaimo, pirmiau susidūriau su praktika, paskui su teorija. Todėl gamtos mokslai man ,,prie dūšios“. Be to, mano mokykloje (Kretingos r. Darbėnų Jono Šimkaus vidurinėje, dabar Darbėnų gimnazijoje) dirbo labai puikūs biologijos ir chemijos mokytojai. Mokytoja tapau pagal ,,paskyrimą“ (gavau ,,paskyrimą“ dirbti Šiaulių r. Kuršėnų 2-oje vidurinėje mokykloje)“, – atsakė Metų mokytoja. Ne paslaptis, kad ši mokytoja ypatingai daug savo laiko skiria darbui. Įdomu sužinoti, ką L. Jonušaitė mėgsta veikti laisvu laiku. „Laisvo laiko turiu nedaug. Mėgstu skaityti, pasižiūrėti įdomesnę televizijos laidą“, – nieko nelaukdama atsakė mokytoja.

Nors mokytoja ir jautėsi nejaukiai gavusi tokį svarbų įvertinimą, ji džiaugiasi ir dėkoja visiems, kurie pastebėjo ir įvertino jos darbą: „Pirmiausia labai dėkoju tiems, kurie pasiūlė mano kandidatūrą, rašė rekomendacijas. Be šių žingsnių nebūčiau patekusi į atranką. O paskui buvo komisijos sprendimas… Ačiū, kad pastebėjo!“.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: