REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitytojo laiškas: Kas atsakingas už mūsų saugumą?

 • rr sako:

  Jo ir mane uzknisa ir tikrai nesaugiai atrodo kai tiek zmoniu prilipa. Taip letai vaziuoja dar, jeigu sedi tai tie stovintys ant kiekvieno posukio krenta ant taves. Kai reikia islipti ir jeigu esi gale tai braunasi per visus zmones..slykstu tikrai.

 • Buvęs keleivis sako:

  Aišku vairuotojai kalti, bet, manau, pradėti reikėtų nuo savęs. Kalti ir patys keleiviai, kurie lipa į pilną mikriuką. Asmeniškai aš, savo kelionę visada susiplanuodavau pusvalandžiu anksčiau, o jei mikriukas būdavo pilnas, tai tiesiog laukdavau kito. Kaip bebūtų, neabejojant reikėtų apie tokią situaciją pranešti Šiaulių m. PK, kad dažniau reidus atliktų, problema būtų greitai išspręsta.

 • John Q sako:

  Tikrai ne visi vairuotojai yra tokie. Žinoma, pasitaiko ir nekultūringų vairuotojų. Pats važinėju jau trečius metus į mokyklą kiekvieną rytą ir kiekvieną vakarą. Ir ką aš pastebėjau. Jums gerai, kad sėdite ir matote, kad kiti stovi ir laukia, kol nuvažiuos. Bet jeigu ir jūs skubėtumėte, tai tikrai nemanau, kad rūpėtų ar stovite ar sėdite ar tupite. Ką noriu pasakyti, jog čia priklauso nuo žmonių, o ne nuo vairuotojų. Dėkokite, jiems, už tai, kad nuveža jus greitai į darbus, turgus ar į mokyklas. O ne peikite juos. Beje, visada vairuotojai pasako keleiviams, kurie lipa į autobusą ar yra vietų. O ką jie atsako “Tai nieko, pastovėsiu”. Tai ir stovi, nes juk nori irgi nuvažiuoti, taip kaip ir kiekvienas žmogus, kuris laukia stotelėje. Jam nesvarbu ar tas autobusas bus pilnas ar ne. Jam svarbu, kad nuvyks į reikiamą vietą. O dėl močiučių, tai manau, jog reikia labiau į priekį sėsti. Tam, kad, kai prašo, kad vairuotojas sustotų prie Lelijos arba Žemaičio, galėtų lengviau išlipti. Visa bėda yra pas keleivius, o ne pas vairuotojus, nes kai lipi į autobusą pats pasirenki tokį keliavimo būdą ir vairuotojas stengiasi tave ten nuvežti, kuo greičiau ir geriau.
  P.S. jeigu nepatinka autobusai, tada važiuokite automobiliu, traukiniu arba tranzuokite :)

 • daiva sako:

  AŠ NEMATAU JOKIOS PROBLEMOS,JUK NIEKAS NEVERČIA VAŽIUOT STOVINT.BET NE PATYS LIPA VIENAS KITAM ANT GALVOS IR SKUNDŽIASI.AŠ SUTINKU SU”BUVĘS KELEIVIS”PALAUKIT KITO.PATI GI MINI,KAD MIKRIUKŲ PADAUGEJO.

 • Manau pagrindinė problema – kad nėra laikomasi iškabintų keleivių vežimo grafikų. Autobusų važiavimo grafike tiek Kuršėnuose, tiek Šiauliuose reisų prirašyta daugybė, o realiai kaip nuvažiuoti, ar grįžti nėra kaip, todėl susidaro keleivių spūstys. Gerai, diena galima palaukti sekančio autobuso, kad nereiktų grūstis, tačiau kai tenka po pusvalandį ar valandą laukti (savaitgaliais tai tikrai)dingsta noras ir kur nors bevažiuoti, o jei dar su vaiku..ir žiema kai tekdavo taip prastovėti – malonumas menkas. Be to vakare ir pėsčiomis tuos dvidešimt kelis kilometrus nemanau kad kuris nors norėtų eiti.. tad nereikia nieko kaltinti, tiesiog norėčiau Autobusų stoties Direktoriaus bei jo pavaldinių paprašyti, kad atkreiptų dėmesį į susidariusią padėtį ir bandytų ją išspresti, ar bent palengvinti, pvz. jei neįmanoma padažninti autobusų reisų, tai bent tiksliai sudaryti grafikus, kad atėjes žinotum kiek laukti liko ir kad galėtum naudingai realizuoti likusį laukti laiką, kad nereiktu valandą ar ilgiau laukti.

  • Valdas sako:

   Tai jei nenorite eiti dvidešimt kelis kilometru važiuokite taksi, šilta malonu patogu atveš prie namų durų. O dėl laiko realizavimo tai nereikia nusišnekėti taip mikriukai vos gyvuoja o jei dar tušti pradės važinėtis kas atlygins nuostolius? Jei žmogus pusę dienos važinėja pustuščiu mikriuku tai piko metu jis išsilygina patiriamą nuostolį veždamas stovinčius keleivius. O autobuso remontas, švara, technikinė apžiūra kas pusę metų, milžiniški mokesčiai, sraudimas ir t.t…. Aišku jūsų siūlymas direktoriui atsižvelgti į susidariusią padėtį yra lygus pasiūlymui padaryti sudaryti grafikus visi važiuoja vorele vienas paskui kitą o keleiviai moka minimum po 10LT už bilietą… Nebereikia nusišnekėti ir smukdyti ir taip sunkiai begyvuojančius mikriukus

 • Anonimas sako:

  Matyt Živile nesi važiavusi Kaune su miesto mikriukais, vadinamais 30-to maršruto. Po to pasakytum, kad toks važiavimas kaip šiuo atveju, yra dar labai geras ir saugus.

 • skaitytoja sako:

  O rajono valdžia vis sako,kad per daug mikriukų ir reikia reisus mažinti,o nuotraukos rodo,kad keleiviai nebetelpa.Tai nesuprantu kur tiesa,o kur melas.

 • keleivė sako:

  Ne visada mikriukai būna perpildyti, o kartais net tušti važiuoja, tai geriau lipti į pilną mikriuką, negu palaukti kito mikriuko, mes patys keleiviai kartais esame nekultūringi, o ne vairuotojai

 • optimiste sako:

  tikrai taip.blogai .kad perpildo zmonemis mikriukus.tikrai nesaugu

 • Ena sako:

  Pritariu Živilei ir dar noriu pridėti, kad kai kurie vairuotojai yra kurti. Radiją nustato tokiu garsu, kad norisi ausis užsikimšti,bet turi klausytis to kas patinka vairuotojui.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: