REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Ringuvėnų kaimo bendruomenė: kodėl neatsižvelgiama į bendruomenės nuomonę dėl Kuršėnų miesto bendrojo plano keitimo?

  • As sako:

    Įtariu gudručiai nori pasinaudoti ES parama, nes miesto gyventojams juk tokia nepriklauso :)

  • Neringa sako:

    2014 m. Ringuvėnų kaime įgyvendintas projektas” Suteikim vaikystei sparnus”. Norėtume paklausti, kiek kainavo vienas suolelis? Ar čia aukso vertės viskas, jei už Šiaulių rajono savivaldybės administracijos įgyvendintą vietos projektą „Suteikim vaikystei sparnus“ išleista 36252,00Lt. Kokia organizacija vykdė darbus? Ar čia tik ne eilinis pinigų plovimas. Daugelis iš mūsų žino, kas tą projektą pateikė ir kas padėjo jį įgyvendinti. Mes pritariame, kad vaikų žaidimų aikštelė yra reikalinga Ringuvėnų kaimo vaikams. Bet mieli politikai, pasidomėkite atliktų darbų verte. Tos pačios partijos narė inicijavo tą projektą, o darbus vykdė iš tos pačios partijos, jei neklystame. Gerbiami tarybos nariai, pateikite ringuvėniškiams konkrečiai tų darbų vertę ir kas tuos darbus vykdė, kad nekiltų mums daug klaustukų. Norėtumėme šio projekto viešumo, kad projekto vertė būtų 3600lt., klausimų nekiltų. Absurdiška.

  • vaida sako:

    Išvykau iš kaimo o gryzau i jau i miestą, stebuklu šalis ta Lietuva.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: