REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Kamštelių vajus‘‘ – draugiškas gamtai konkursas Nuotraukos

Pirmi metai Kūrybos namų bendruomenė prisijungė prie šiemet jau tarptautinio konkurso „Kamštelių vajus 2014“. Pagrindinis konkurso tikslas – ekologija. Konkurso dalyviai skatinami surinkti kuo daugiau gamtoje išmėtytų plastikinių butelių kamštelių.

Visą Kūrybos namų bendruomenę  dalyvauti konkurse paskatino gamtosaugos būrelio vadovė Rasa Poškienė. Mūsų komanda buvo viena iš 200, užsiregistravusių komandų Lietuvoje. Taip pat konkurso dalyviai buvo kviečiami dalyvauti meninių darbų iš kamštelių parodoje.

Skatinti visus žmones sąmoningai aplinkosauginei veiklai šiame amžiuje būtina! Todėl dalyvavimas konkurse dar kartą priminė, jog  labai svarbu rūšiuoti antrines žaliavas.

Konkursas baigėsi spalio 24 d. finaliniu renginiu Vilniuje. Mūsų komanda surinko 13 kg kamštelių, sukūrė meninį darbą „Aviukas pievoje“. Šiemet nepavyko patekti tarp geriausiųjų, tačiau noras gyventi švariau, ekologiškiau įgyvendinamas ir toliau. Dėkojame aktyviausiems kamštelių rinkėjams: Gabrielei Joniškytei, Ievai Poškutei, Povilui ir Petrui Alūzams, Lukui Dygliui, Gretai Vaišvilaitei, būrelių vadovėms: Janinai Dmitrijevai, Editai Dapkuvienei.

Kviečiame visus prisidėti prie atliekų rūšiavimo, aplinkos saugojimo, vartotojiškumo mažinimo. Ir toliau rūšiuokime atliekas – rinkime kamštelius, iš kurių darysime įvairius darbelius ir rengsime parodas, skatinančias visuomenę ekologiškam gyvenimui.  Plačiau apie šį  konkursą skaitykite facebooke „Kamštelių vajus‘‘.

Rasa Poškienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: