REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Atšvaitų diena Daugėlių mokykloje Nuotraukos

Netradiciškai prasidėjo Atšvaitų diena Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje. Nuo ankstaus  ryto Saugaus eismo būrelio entuziastai  Vismantas Daujotas, Gvidas Mikolaitis, Jonė Bagdanskytė   Daugėlių mikrorajone  kalbino gyventojus, kurie neapšviestu kelkraščiu  ėjo ar važiavo dviračiu  be atšvaitų, dovanojo jiems atšvaitus ir  mokė juos teisingai nešioti.

Į mokyklą ateinantys mokiniai ir mokytojai taip pat buvo apžiūrimi, ar nešioja atšvaitus. Visą dieną  mokyklos Saugaus eismo klasėje vyko Saugaus eismo pamokėlės visiems pradinukams, Daugėlių bei ,,Buratino“ darželių parengiamųjų grupių auklėtiniams, mokinių tėveliams, mokyklos darbuotojams, vyresniųjų kasių mokiniams, kuriems tenka eiti kelkraščiu ar užmiesčio keliu. Saugaus eismo būrelio nariai: Raigardas Salyga, Tadas Poškus, Tomas Mituzas, Eva Kažukolovaitė, Mantas Liutvinas, Kajus Jonaitis su savo būrelio vadove Vilma Mačiuliene visiems priminė Saugaus elgesio gatvėje ir kelyje taisykles, aiškino, kaip reikia būti matomam kelyje, dovanojo atšvaitus, mokė teisingai juos nešioti. Kad mokiniai ilgiau prisimintų ko išmoko Saugaus eismo pamokėlėse, jie gavo ir skirtukus -atmintines , kuriuose ir surašytos pačios svarbiausios saugaus elgesio kelyje taisyklės.

Pamokėlėse apsilankė  Kuršėnų policijos nuovados specialistai ir netgi policijos draugas Amsius, mokyklos direktorės pavaduotoja Daiva Daujotienė. Atšvaitų diena- tai pirmoji tradicinės Atšvaitų akcijos diena mokykloje. Saugaus eismo būrelio nariai dar ne kartą anksčiau atsikels ir patikrins, ar mokiniai, eidami į mokyklą, nešioja atšvaitus, ar teisingai juos užsideda, prisisega. O pastebėję, kad  mikrorajono gyventojai neteisingai pereina gatvę, pamokys juos teisingai pereiti gatvę.

Už atšvaitus ir kitas saugaus eismo priemones, kurias galėjome išdalinti Atšvaitų dienos dalyviams, širdingai dėkojame Lietuvos automobilių kelių direkcijos Eismo saugumo skyriaus patarėjui A.Čereškai.

Vilma Mačiulienė
Nuotraukos Gvido Goceito

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: