REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vytauto Vitkausko vaikų literatūros skyriaus bibliotekoje – šventė knygai

Vasario 6 dieną  į Vytauto Vitkausko vaikų literatūros skyriaus biblioteką atskubėjo  Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 3c ir 2b klasių mokiniai lydimi jų mokytojų Ingridos Švambarienės ir Danguolės Petrulienės bei mokyklos pavaduotojos ugdymui Aušros Rudminienės.

Šių klasių mokiniai iš pristatytos akcijos „Metų knygos rinkimai 2014“ vaikų kategorijoje  išsirinko ir perskaitė Linos Žutautės „Ferdinandas ir Pu žygis į Australiją“ bei Danguolės Kandrotienės „Spintos istorijos“.

Vaikų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Bronė Galkienė trumpai apžvelgė metų knygos rinkimų eigą.

Pirmieji pristatė perskaitytą knygą 3c klasė, inscenizavo „Spintos istorijas“. Kaip gražiai atgijo ir prakalbo knygų veikėjai Emilija – Ugnė Lideikytė, šikšnosparnis  Aleksas – Matas Puzinas, skėtis – Domas Juškevičius, bateliai : Nerija Daukintytė ir Adrija Kačiušytė, lietpaltis – Nojus Vasiliauskas, albumas – Vesta Jarašiūnaitė.

2b klasės mokinės : Adriana Andriušaitė, Atlanta Rusteikaitė ir Ugnė Stasiulytė  pristatė jų skaitytą knygą „Ferdinandas ir Pu žygis į Australiją“. Mėgstamiausiais knygos veikėjais tapo:  višta Petunija – Andželika Iljičiovaitė, šunelis Pukselis – Povilas Petrulis, katinas Ferdinandas – Nuelis Letas Trubnikovas ir kiti.

Su kokiu dideliu džiaugsmu ir užsidegimu mokiniai perteikė knygų veikėjus. Kolektyviai skaitė ir aptarė, pavaizdavo piešiniuose, plakate, dalijosi mintimis. Parašė gražių atsiliepimų, kuriuos sudėjo į gėlių žiedlapius.

Supažindinome su balsavimo taisyklėmis ir paraginome dalyvauti rinkimuose. Abi klasės aktyviai dalyvavo balsavime renkant geriausią knygą. Dėkojame 2b ir 3c klasių mokiniams ir mokytojoms už nuostabią šventę knygai.  Jūs tikri knygų draugai!

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Birželio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 iki 17 val.  
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki birželio 16 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
9 – 19 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Nijolės Sitonytės, Gitanos Evseičikaitės ir Simonos Bagdonaitės – Gubinienės paroda „Meno teorija / tekstilė“.

Birželio 19 d.
18 val.
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Gasienės grafikos darbų parodos „Atradimai“ atidarymas. Paroda veiks iki liepos 26 d. Pirmadieniais – šeštadieniais 10 – 19 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Birželio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: