REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

2014 m. Kuršėnų miesto garbės piliečiu išrinktas Vytautas Kirkutis Nuotraukos

Lietuvos valstybės atkūrimo dieną paskelbtas ir apdovanotas 2014 metų Kuršėnų miesto garbės pilietis. Garbinga nominacija suteikta Lietuvos rašytojų sąjungos nariui, publicistui, kraštotyrininkui, visuomenės veikėjui, „Šiaulių krašto“ dienraščio kultūros, meno ir literatūros priedo „Atolankos“ įkūrėjui ir redaktoriui Vytautui Kirkučiui.

Iškilmingo minėjimo metu į sceną pakilusi Kuršėnų vietos bendruomenių tarybos pirmininkė Daiva Miliauskienė paskelbė protokolo išrašą, liudijantį apie apdovanojimą. Kuršėnų miesto garbės piliečio vardas Vytautui Kirkučiui suteiktas už Šiaulių krašto ir Kuršėnų miesto kultūros turtinimą, visuomeniškai aktualią publicistiką, ilgametę kraštotyrinę veiklą, prasmingą ir nuoširdų Kuršėnų miesto vardo garsinimą. Kuršėnų miesto seniūnas Vytautas Gedmontas Vytautui Kirkučiui užsegė medalį, įteikė Kuršėnų miesto garbės piliečio vardo suteikimo liudijimą Nr. 9.

Devintąjį Kuršėnų miesto garbės pilietį pasveikino LR Seimo narė Rima Baškienė, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus vedėjas Tomas Vaitkus, jo pavaduotoja Laimutė Marytė Varkalienė, vaikų ir jaunimo teatro „Ikaras“ vadovė Leontina Valskienė su jaunaisiais aktoriais, draugai, artimieji, kolegos iš Šiaulių rajono savivaldybės administracijos, politikai.

Vytautas Kirkutis neslėpdamas jaudulio dėkojo už įspūdingus ir jaudinančius sveikinimus. Jis prisipažino, kad malonu džiaugtis ir gėrėtis tokiomis akimirkomis, tačiau pabrėžė, kad ne jis yra svarbiausias, o visi, kurie jam padeda gyventi, dirbti, rašyti, leisti knygas ir būti tokiu koks yra. Taip pat jis kalbėjo, kad žmogus daugiau gyvena dėl kitų, o ne dėl savęs. Kiekvieno iš mūsų didesnė gyvenimo dalis yra kituose mums artimuose, kartais ir nepažįstamuose žmonėse, o ne tik mumyse pačiuose. Mes esame laimingi tiek, kiek esame santarvėje, harmonijoje su savimi ir kitais, tiek kiek įsirašome į kitų gyvenimus,“- teigė jis.

Vytautas Kirkutis rašo poeziją, prozą, publicistiką. Nuo 1999 metų yra Lietuvos rašytojų sąjungos narys. Už nuopelnus ne kartą apdovanotas ir skatintas. Jis yra Lauryno Ivinskio bei Zigmo Gėlės premijų laureatas, 2013 metais apdovanotas Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ premija ir kt.

Šiaulių rajono savivaldybės inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: