REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitytojos laiškas: jeigu Ringuvėnai jau miesto dalis, kodėl jie netvarkomi, kaip miestas?

Skaitytoja Akvilė atsiuntė mums laišką apie Ringuvėnų prijungimą prie Kuršėnų miesto, kam bendruomenė nepritarė, tačiau tai esą, tai buvo padaryta slapta ir prašo, kad jau prijungti prie miesto, tai galbūt galėtų prižiūrėti kaip miesto teritoriją. Dėkojame už laišką, pabandysime sulaukti oficialaus Šiaulių rajono savivaldybės atsako.

Sveiki, noriu pranešti apie turbūt daugeliui dar nežinomą dalyką, tai jog Ringuvėnai jau prijungti prie Kuršėnų, neklausant gyventojų nuomonės,tai buvo padaryta tyliai. Na gerai jei jau taip padarėte tai bent būkite malonūs ir prižiūrėkite kaip miesto teritoriją. Gatvės apšvietimas išjungiamas kaip kaimo vietovėje 22:00, kai mieste dega žymiai ilgiau. Apie Laukų gatvę tai net baisu pagalvoti, vienos duobės.

Puikiausias pavyzdys, kad ir Kelmė, Varėna, nedideli miesteliai, o kaip gražiai sutvarkyti ir prižiūrim, o mes kuom gyvi tai tik pažadais. Centras, toks jausmas jog ten vis dar sovietmetis, turime gražų paminklą kuris visiškai pamirštas, gaila iš tiesų.

Tikrai nuoširdžiai norėtųsi savivaldybės veiksmų, o ne tik kalbų klausytis.

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: