REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose vyko vaikų knygos šventė „Šventė knygai ir šeimai“ Nuotraukos

10-ąjį pavasarį Kuršėnuose vyko vaikų knygos šventė „Pasibelsk į knygos širdį“. Penktadienį į renginį rinkosi miesto vaikų lopšelių – darželių ugdytiniai, mokyklų moksleiviai su savo tėveliais,  seneliais  ir pedagogais. 500 žiūrovų talpinanti kultūros centro salė buvo pilnutėlė. Abėcėlės keliu į šventinį knygų pasaulį susirinkusius palydėjo Kuršėnų vaikų globos namų auklėtinių sudainuota linksma dainelė (vad. Rasma Veličkienė).

Rengti Tarptautinę vaikų knygos šventę Kuršėnuose tapo tradicija. Renginio metu pagerbiamos šeimos, kurios skatina savo atžalas skaityti. Taip pat nominuojami moksleiviai aktyviai skaitantys, daugelį metų skaitantys, dažnai besilankantys V.Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriuje.

Aktyviausiems dovanas  – knygas kiekvienais metais dovanoja ilgametė šventės rėmėja Lietuvos respublikos Seimo narė Rima Baškienė.

2014m. Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka įgyvendinamo projekto „Bibliotekos pažangai 2“ metu paskelbė įdomią iniciatyvą „Atrask vaikystės biblioteką“, kurios metu kvietė aktyvius bendruomenės narius atsigręžti į bibliotekas ir tapti jų globėjais. Į kvietimą bibliotekos rėmėja atsiliepė . Ir taip rėmėja Rima  Baškienė tapo V. Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus globėja, kuri dalyvauja bibliotekos gyvenime.

Šiemet dovanos buvo įteiktos: Austei  Dovtartaitei, Atlantai Rusteikaitei, Ievai Norkevičiūtei, Patricijai Kuodytei, Patricijai Norkutei, Deimantei ir Rokui Kazelskiams, Renatui Griciui iš S. Anglickio mokyklos, Irmai Džejytei iš L. Ivinskio gimnazijos ir Kiprui Kunigėliui iš Pavenčių mokyklos.

„Nors knygos  šventė neilga, bet ji graži nepaprasta“…..- sakė šventės vedantieji. Kadangi ši šventė jubiliejinė, bibliotekos globėja apdovanojo ne tik Vaikų literatūros skyriaus skaitytojus, bet ir miesto mokyklų bibliotekose daugiausia knygų perskaičiusius moksleivius: iš S. Anglickio –Laurą Andrijauskaitę, iš Pavenčių – Guodą Klemenytę, Eriką Poškutę iš Daugėlių mokyklos. Knygomis apdovanota ir daugiausia perskaičiusi klasė  – ja pripažinta Pavenčių mokyklos 4a klasė (mokytoja Rima Kleinauskienė).

Šiemetinę jubiliejinę knygų šventę globojo ir rėmė Lietuvos respublikos Seimo narė Rima Baškienė ir kultūros mecenatas Ramūnas Karbauskis. Visiems knygų mylėtojams spektaklį „Troliai Mumiai ir Burtininko skrybėlė“ dovanojo „Naisių vasaros teatras“.

Geros šventės emocijos,  pagarba knygai tegul nutiesia kelią į kiekvieną šeimą, pasibeldžia į mažųjų širdis, lydėdamos juos iki brandos.

V. Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja
Janina Spulginienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: