REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

hairprof.lt: Salonas, į kurį gera sugrįžti

 • Rasa sako:

  Yra Kuršėnuose ir daugiau gerų kirpėju. Pvz Alma J. lankausi ir labai patinka jos darbas.

 • Irena sako:

  Daug metų lankausi pas kirpėją Almą Jankauskienę.Esu labai patenkinta jos nuoširdžiu ir puikiu darbu

 • Neda sako:

  Tikrai, Danutė ne tik profesionali kirpėja,bet ir šiltas, malonus žmogus. Pas Rimą ir Danutę visuomet gera užsukti :)

 • Onute sako:

  Kodel viena populiariausiu kirpyklu ir viena geriausiu kirpeja bei manikiuriste? Gal truksta klientu kad reklamuojasi,uzkampyje si kirpykla.Yra jaukesniu kirpyklu kaip pvz.Candela ar Almos kirpyklos ir kitu.Ir specialisciu daug geresniu nei sita.Reklamos trukumas ir tiek sitai kirpyklai daug kas ir nezino kuriam uzkampy ji randasi

  • Noriu pabrėžti, kad straipsnį skelbiame be jokios reklamos, t.y. savininkai apie tai nežino, nes kursenai.lt vienas tikslų – populiarinti gerų žmonių darbus. O kitas faktas apie užkampį, ne visi geri dalykai matomi didžiausiose vitrinose :) tai galime pamatyti ir dideliuose miestuose, kur populiarėja paslaugos ne visiems matomose vietose.

 • Daiva sako:

  kiek zmoniu tiek ir nuomoniu, labia silta ir gerai ismananti savo darba yra Jurate Kemeriene :-)

 • Edita sako:

  Aš manau šitai kirpyklai reklamos tikrai nereikia. Į tarpelį įlįsti ne visada įmanoma. Ypač ppieš didžiąsias metų šventes. Šaunuolės!

 • Ingute sako:

  Na pas kitas tai pat sunku patekti,visos turi savus klientus,o kitom ir nereikia ispopuliareti.Jei atkieki kokybiska darba tad ir klientu netrukumas.Daugeliuose Kemeriene neseniai ikure savo jauku,grazu salona ir be reklamos isgarsejo visame miestelyje.Tad kiek kirpyklu tiek nuomoniu,nemanau kad sitas geriausias.Jei nezinant ja kazkas reklamuoja tai velgi, kodel ne daugiau salonu kaimelyje reklamuojama?

  • Ar aš užuodžiu provincijos pavydą? Straipsnį pasiūlė mums žmonės, radę jį žurnale. Tai kodėl gi nepaskelbti. Prašau rašykite ir jus, paskelbsime. Atpraskite nuo lietuviško provincialaus pavydo.

 • Ingute sako:

  Anoks cia mums klientams pavydas,isakome savi nuomone,kiekvienas atranda savo. Ir tikrai yra geresniu ir geru kirpyklu be sitos.

 • Ingute sako:

  Ar Jus apklausa darete jog sita kirpykla ,,populiariausia,,kaip kad rasote?

 • BraškiųUogienė. sako:

  Komentarai tai puikiai parodo kaimiečių lygį – palot, pastumt, kažką kitą paaukštint. Niekas netrukdo apie tas savo almas parašyti atskirą straipsnį, kaimiečiai jūs nelaimingi, kam loti, vis tiek aidas toli nenueis. Runkelistanas grynas.

 • Modesta sako:

  oi oi,koks pavydas,pyktis būdingas tik lietuvėms,moterims…taigi eikit pas tą Almą,ar pas Mortą kur tik jums geriau…gal man geriau pas Dianą Kamilėje,labai esu patenkinta,kartu dirba labai maloni manikiūrininkė.Kiekvienas turi teisę rinktis,olia… Beje,kaip išsireiškė Kuršėnai vaistinių ir kirpyklų miestas…bet…pilnos vaistinės reikia eilėje laukti,o į kirpyklą reikia išankstinio,še tau ir,Martynai,nepapulsi kada nori…džiaukimės,kad turime gabių žmonių ir mokame palyginti su kitais miestais normaliomis kainomis :D o beje gal galite adresiuką įmesti ir tos nuostabiosios kirpyklos,reiktų pabandyti,kodėl gi ne?

 • Linute sako:

  Yra tikrai Kursenuose geru specialisciu ir be Danutes pvz Neringa,Diana ir t.t jos berods zymiai ilgiau dirba nei sita reklamos ieskanti Danute o ir daug kam nepatiko pabandziusioms, tad geriau savas kirpejas nekeiskime

  • Akvilė Barystaitė sako:

   O, mielos ponios ir panelės, smagiai čia priporinote komentarų :)
   Pirma – šis straipsnis niekaip nesusijęs su jokiais reklaminio pobūdžio tikslais. Tai mano, Akvilės Barystaitės, darbas – gyvename puikioje, laisvoje valstybėje su galimybe rašyti, kalbėti ir išsakyti savo asmeninę nuomonę, tad ir rašome kas kam įdomu ir aktualu. O jus mielai kviečiu rašyti – papasakokit apie savo kirpėją, mėsos pardavėją, ar ką tik tai širdis geidžia – turėsime tik dar aktyvesnį bendruomenės tinklalapį.
   Linkėjimai,
   Akvilė


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: