REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Skaitytojo laiškas: Ar bankai vienodai rūpinasi savo klientų saugumu Kuršėnuose?

www.kursenai.lt skaitytojas Tautvilas atsiuntė mums pastebėjimą, kad ne visi bankai rūpinasi savo klientų saugumu Kuršėnuose. Kaip manote, ar tai banko, kurio bankomatai yra nesaugiame pastate, ar to pastato savininko problema?

Turbūt visi žino kur yra „centriniai“ bankomatai Kuršėnuose šalia PC „NORFA“.  Dar 2014 m. rugpjūčio mėn. pilietiškas kuršėniškis kreipėsi telefonu ir el. paštu į „Swedbank“ ir „DNB“ bankus dėl pastato būklės ir potencialiai pavojingų bankomatų, dėl bet kada galinčių nukristi pastato fasado atplaišų tiesiai ant nieko neįtariančių bankomatų klientų galvų. O kur dar faktai, kad norint per lietų pasinaudoti bankomatais reikia šlapinti pinigines, tvirtai laikyti pinigus, kad vėjas neišpūstų..

Buvo gauti atsakymai: „Ačiū, kad informuojate, pasirūpinsime!“

„DNB bankas“ dar rudenį pastatė stogelį, kuris tikrai turėtų apsaugoti nuo skaudžios nelaimės. Tačiau net ir praėjus 9 mėn. po kreipimosi į bankus „Swedbank“ nemano, kad žmonės norintys pasinaudoti bankomatu yra nesaugūs.

Pastato būklė vis prastėja, o žmonės ir toliau retai žiūri į viršų kas kabo jiems virš galvos. „Swedbank“ atstovai turbūt dar rečiau. Dedu pliusą „DNB“ ir minusą „Swedbank“. O ką manote Jūs?

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: