REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

etaplius.lt: Reorganizuojamos Kuršėnuose dirbančios policijos pajėgos

policijos reidas. etaplius.ltArtėjant gegužės 1 d. Šiaulių rajono ir Kuršėnų miesto gyventojai ėmė nuogąstauti, kad mieste neliks policijos nuovados. Mat Kuršėnai yra vienas didžiausių rajono centrų, todėl budintis policijos padalinys čia itin reikalingas.

Optimizuojamas policijos darbas

Gailutė Smagriūnienė, Šiaulių AVPK atstovė spaudai, teigė, kad jau eilę metų palaipsniui yra optimizuojamas policijos darbas, tad budinčių padalinių rajonuose naikinimas nėra naujiena.

„Šiuo metu Šiauliuose veikia centralizuota sistema. Visi, skambinantieji bendruoju pagalbos numeriu 112, pataiko į Šiaulius, o centrinė būstinė organizuoja darbą rajonuose. Buvo atsisakyta Šiaulių rajono budinčiojo policijos padalinio, tačiau Kuršėnuose jis lieka“, – teigė G. Smagriūnienė.

Gerinamas reagavimas

Šiaulių AVPK Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato viršininkas Ričardas Šiumberevičius teigia, kad kol kas Kuršėnų policijos pajėgos išnaudojamos neefektyviai.

„Budinčiajam policijos padaliniui naktį darbo būna mažai. Veikia vadinamoji mobili operatyvaus valdymo grupė, kuri, jei neturi darbo, patruliuoja. Šis padalinys nuo gegužės 1 d. laikinai naikinamas ir tuo pačiu perorganizuojamas kaip patrulių ekipažas. Tai yra bandomieji pakeitimai, aiškinsimės, ar jie pasitvirtins“, –Etaplius.lt teigė R. Šiumberevičius.

Nuolatiniai pakeitimai gali įsigalioti tik nuo rugsėjo 1 d., po oficialaus tvarkos patvirtinimo.

Išlieka ir nuovada

Nuo gegužės pirmosios Šiaulių rajone patruliuos trys ekipažai – du Kuršėnų mieste ir vienas rajone (įskaitant visas kaimiškąsias seniūnijas). R. Šiumberevičius teigia, kad sustiprintos patrulių pajėgos leis policijai efektyviau reaguoti į gyventojų pranešimus.

Iš budinčiojo padalinio specialistai yra perkeliami į kriminalinės policijos skyrių, o postiniai – į patrulių ekipažus. Kriminalistai vyks į įvykių vietas tirti aplinkybių, pradėti ikiteisminius tyrimus.

„Policijos nuovada kaip ir anksčiau lieka. Ji dirbs darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. Po darbo valandų gyventojai į policiją gali kreiptis bendruoju pagalbos telefonu. Nuovadoje lieka dirbti nuovados vadovas, dirbs dalis pareigūnų“, – teigė R. Šiumberevičius.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: