REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

etaplius.lt: Reorganizuojamos Kuršėnuose dirbančios policijos pajėgos

 • Tautvis sako:

  Sėkmės prisikambint policijai, kai per kokia pilnati, kai užbaltuos kitiem galvos, trys ekipažai visam rajone tvarkysis … Anarchija ateina vadinas :)

 • kursenietis sako:

  kiek supratau nuovada nakti bus uzdaryta, o kiekviena pijokeli ar chuliganeli i Siaulius vezios uzdarineti?..du ekipazai su pijokais i Siaulius islekia ir Kursenuose apie pora valandu (kai kelias tarp Siauliu i Kursenu remontuojamas) gali daryti ka nori, pagalbos nesulauksi..nu tikra optimizacija :)..ir kuro taupymu ir pilieciu saugumu

 • Jonukas sako:

  Nu tai viskas liuks -visi Kuršėnų pijokai bus deportuoti į Šiaulių miestą, kur ir konteineriai turtingesni ir šiap gyvenimas linksmesnis.Tikėkimės kad juos išvežus -jie jau ir nebegrįš.
  O visiems normaliems Kuršėniečiams laukiantiems policijos pagalbos-užuojauta.

 • BraškiųUogienė. sako:

  Gyvenu Rumunijoje, tiksliau esu pagrobta. Čia išvis policijos nėra, antraip būčiau išvaduota iš tų žmonių prekeivių gniaužtų. Tai čia tokia ir bėda pas jus, bent keli ekipažai yra daug, o jei kažkas rimčiau bus, tai kviesis pastiprinimą iš šiaulių.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: