REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Susitikimas su rašytoju Andriumi Tapinu Kuršėnuose

Šių metų gegužės 11 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka organizavo susitikimą su žurnalistu, rašytoju, vertėju, televizijos laidų vedėju Andriumi Tapinu. Susitikimą rašytojas pradėjo nuo prisiminimų apie savo pirmąją knygą „Vilko valanda“. Autorius teigimu šis nuotykių romanas su fantastikos elementais parašytas pagal pramoginio žanro – stimpanko – taisykles.

Siekiant „užkrėsti“ jaunosios kartos žmones knygų skaitymu, išleista elektroninė knygos versija, audioknyga su garso efektais, knygos motyvais sukurtas kompiuterinis žaidimas, kuriamas animacinis serialas. „Vilko valanda“ buvo pripažinta geriausia 2013 metų lietuviška knyga, išversta į anglų, čekų, makedonų ir latvių kalbas, o taip pat apdovanota Patriotų premija. Šis apdovanojimas autoriui ypač svarbus, nes knyga prisideda prie patriotiškumo ugdymo. Lietuvoje iš viso buvo surengti 72 knygos pristatymai, kurių metu daug kalbėta apie antrą knygą. Tai ir buvo didžiausia motyvacija pradėti ją rašyti. Autorius džiaugėsi, kad pirmasis jo netradicinis romanas rado savo skaitytoją ir išreiškė viltį, kad ir ,,Maro diena”, pristatyta šių metų Vilniaus knygų mugėje, bus populiari.

Į susitikimą atvykę Kuršėnų miesto gyventojai autoriui pateikė klausimų apie knygų herojų vardų ir pavardžių kilmę, apie TV laidos „Auksinis protas“ filmavimą, užkulsius, apie studijas Berlyno universitete.

Renginio pabaigoje visi norintys galėjo nusipirkti knygą su autoriaus autografu bei kartu nusifotografuoti.

Joneta Filinskė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: