REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

etaplius.lt: Kuršėniškis ne tik klauso, bet ir kuria muziką Vaizdo reportažas

Septyniolikmetis Domantas Lapinskas iš Kuršėnų prisistato DJ Dommy pseudonimu. Jaunas vaikinas kuria ir myli muziką. Trumpame interviu Domantas pasakoja kaip gimė slapyvardis, iš kur tiek muzikos peržiūrų ir kada susidomėjo DJ darbu.

– Kodėl DJ DOMMY?

– Net nežinau, kaip atsakyti į šį klausimą… Sukūrus pirmąjį remix’ą reikėjo pasivadinti, tad pirmiausia šovė į galvą „DOM“, bet vėliau teko pridėti keletą raidžių ir išėjo visai neblogas slapyvardis.

– Nuo ko prasidėjo DJ’avimas?

– Kaip ir daugelis mėgstu klausyti muzikos. Klausau viską, pradedant „chill“, baigiant „trap“ stiliumi. Vienąsyk paliko įdomu, kaip jie tai padaro, pradėjau domėtis. Atrodė viskas paprasta, kol nepradėjau redaguoti pasirinktos muzikos, norėjosi tiesiog viską mesti, bet užsispyrimas padarė savo. Vėliau sekė vienas privatus gimtadienis, kurio metu su kitu draugu grojome, ir taip „užsikabliavome“.

– Kaip pavyko pasiekti kiek daugiau nei 170 tūkst peržiūrų?

– Tai buvo penktasis mano remix’as, kuris iš tiesų pavyko. Iš pradžių viskas buvo sunku, kilo lėtai ir nuobodžiai, neturėjau jokių vilčių, kad jis kažkiek iškils. Manau būtų buvę ir daugiau peržiūrų, bet turėjome problemų dėl paveikslėlio, tad teko laukti, kol vaizdo įrašas vėl bus pasiektas. Pasidalinau ant savo sienos, vėliau pasidalino keletas draugų, jie įsidėjo į grojaraštį ir jis plito. Visa tai tik socialinių tinklų pagalba.

– Kodėl DJ, o ne kita profesija?

– Nepasakyčiau, kad tai galutinė stotelė mano gyvenime. Man labiau ne profesija, o pomėgis, hobis.

– Kuo domiesi dar be muzikos?

– Ateities technologijos, programavimas. Turbūt tai, su kuo siesiu savo mokslą vėliau, baigęs gimnaziją.

 – Tavo autoritetas muzikos pasaulyje?

– Iš Lietuvos atlikėjų galbūt būtų Driule XL, Donatello bei Jovani. Jie visi patraukė savo išskirtiniu muzikos skoniu, savo sugebėjimais. Užsienio atlikėjų – Martin Garrix vien už tai, kad jis vienas jauniausių, aktyviausių bei daug pasiekusių tokio amžiaus atlikėjų.

– Kur galima išgirsti tave?

– Kur pakviesite, ten išgirsite (juokiasi). Visų pirma naujienas apie savo muzikos kūrybos eigą skelbiu socialinio tinklo fanų puslapyje, o vėliau viskas pasirodo mano YOUTUBE kanale.

etaplius.lt inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: