REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

siauliu.policija.lt: Blaivi Kuršėnų miesto šventė praėjo be didelių incidentų Vaizdo reportažas Nuotraukos

Priešpaskutinė pavasario diena visus sukvietė į puodininkystės amatu garsėjančių Kuršėnų miesto šventę. Šventės organizatoriai iš anksto numatė, kad joje nebus prekiaujama alkoholiu. Dalyviai ir svečiai vilioti kitomis priemonėmis: įvairiomis pramogomis ir atrakcijomis vaikams bei suaugusiesiems, atlikėjų ir grupių pasirodymais. Blaivios masinės šventės idėją palaikę kuršėniškiai ir rajono politikai buvo įsitikinę, kad pasieks tikslą – šventėse bus vis mažiau girtų žmonių, o šeimos ir vaikai galės jaustis saugiau.

Kuršėnų centre koncertavo miesto švietimo ugdymo įstaigų meno kolektyvai, muzikos grupės „Tykiai“, „Tekila“, dainininkas Audrius Janonis, neseniai praūžusio TV projekto „Chorų karai“ choristas Dominykas, pasirodė Naisių vasaros teatras. Iki vidurnakčio užsitęsusioje šventėje dalyviai sulaukė ugnies šou Ventos upėje ir saloje bei įspūdingų šventinių fejerverkų.

Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariatas prisidėjo prie organizuotos blaivios Kuršėnų miesto šventės ir sutelkė nemažas policijos pajėgas situacijai kontroliuoti. Kuršėniškių ir šventės dalyvių saugumu rūpintis, viešąją tvarką ir saugų eismą renginių metui užtikrinti, buvo pasitelkti Šiaulių apskrities policijos patrulinės tarnybos, Konvojaus būrio, Šiaulių miesto ir rajono viešosios ir kriminalinės policijos padalinių pareigūnai ir jaunieji policijos rėmėjai.

Kuršėnų miesto šventė praėjo ramiai, be didelių incidentų. Buvo užfiksuoti tik keli nedideli teisės pažeidimai: dėl aštuonių alkoholinių gėrimų padauginusių asmenų ir kelių viešosios tvarkos pažeidėjų. Plačiau >

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: