REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Vasara prasideda stovyklaujant Nuotraukos

Nors mokslo metai baigėsi ir mokiniams prasidėjo vasaros atostogos, būreliai vaikų vis dar traukia mokyklos link.  Argi jie dar nepasiilgo vasaros ir neskuba atostogauti?

Atostogų  laukia visi. Tik vaikai į mokyklą dabar  renkasi ne mokytis, o stovyklauti.  Kuršėnų Daugėlių pagrindinėje mokykloje jau penkti metai veikia dienos poilsio stovykla ,,Augu sveikas“.  Per penkerius metus  iš mažųjų stovyklautojų išsiauginome ir puikius būrių vadovus.

Šiais metais turėjome keturis būrius, kuriems vadovavo po du būrių vadovus – vyresniųjų klasių mokinius.  Kadangi mūsų mokykla  šalia Pušyno (poilsiavietės, kurioje Kuršėnų miškų urėdijos miškininkai pastatė pavėsines, įrengė suoliukus, žaidimų aikštelę), į mokyklą stovyklautojai rinkdavosi tik ryte, susiskirstydavo į būrius, papusryčiaudavo ir traukdavo miško link.  Visą savaitę,  kiekvieną dieną  stovyklautojų laukdavo nauja veikla. Pirmąją dieną būriai kūrė  prisitatymus,  savo būrių vėliavas, žaidė susipažinimo žaidimus. Antradienis buvo skirtas  meno ir kūrybos dienai: veikė kūrybinės dirbtuvėlės, stovyklautojai pristatė madų kolekcijas. Kiekvienais metais stovyklautojų laukiama turizmo diena. Tą dieną keliaujame pėsčiomis  į Šilelio mišką. Ten kuriame laužą, kepame dešreles, bulves.  Kasmet vieną dieną skiriame ekskursijoms. Šiemet vykome į Palangą. Buvo vaikų, kurie pirmą kartą pamatė jūrą. Ir niekaip mažiesiems negalėjome paaiškinti, kad Palanga ne tik jūra.

Stovyklos metu taip pat apsilankėme  Kuršėnų politechnikos mokykloje. Mergaitėms  labiausiai patiko mokyklos kirpykloje, kas norėjo, galėjo ir ,,šukuoseną“ pasidaryti.  Kai kurių berniukų negalima buvo atitraukti nuo mašinų. Jie domėjosi automechaniko  darbu. Kiek buvo džiaugsmo, kai surasdavo savo brolio ar kaimyno padarytą  mašinos detalę ar modelį.

Stovyklos metu vaikai daug laiko praleido gryname ore, žaidė judriuosius žaidimus,  sprendė galvosūkius, pramogavo.  Vaikų nuoširdus juokas, šypsenos ir  klausimai, ar stovykla bus ir kitais metais, atperka visus nesklandumus ir skatina  ieškoti naujų idėjų kitoms stovykloms.

Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei,  kas metai paremiančiai mūsų sveikatinimo projektus ir suteikiančiai galimybę nors maža dalimi paįvairinti vaikų  poilsį vasarą.

Stovyklos vadovė Asta Startienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: