REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškių nuomonė: Kuršėnai grįžta į XIX amžiaus pradžią!

www.kursenai.lt gavo skaitytojo laišką, kuriame jis retoriškai klausia, ar Kuršėnai turi leisti sau likti užribyje, kai Lietuvos geležinkeliai panaikina vienintelį susisiekimą geležinkeliais iš Pavenčių į Vilnių ir atgal. Dėkojame skaitytojui už laišką.

Nuo 2015 m. liepos 1 d. Lietuvos geležinkeliai nutraukia vienintelį tiesioginį susisiekimą su Lietuvos Respublikos sostine – Vilniumi, taip gražindama situaciją iki 1871 m. Ar tai buvo derinta (apklausa, grupės ar kt.) su Kuršėnų gyventojais? Jų atsakymas…

Laba diena,

dėkojame, kad naudojatės AB „Lietuvos geležinkeliai“ paslaugomis.

Nuo šių metų liepos 1 d. keleivinis traukinys kursuojantis maršrutu Klaipėda–Vilnius nesustos Pavenčių stotelėje, kadangi kiekvienas traukinio sustojimas įtakoja traukinio važiavimo greitį, o šis – kelionės trukmę. Stabdyti greitąjį traukinį Pavenčiuose, kur įlipa/išlipa vidutiniškai 1-2 keleiviai, netikslinga, nes tai pažeidžia daugumos kitų keleivių interesus.

Siūlome derinti savo važiavimo laiką prie Radviliškis–Klaipėda–Radviliškis, Pavenčių geležinkelio stotelėje stojančių traukinių.

AB „Lietuvos geležinkeliai“ nuolat siekia įsiklausyti į keleivių pageidavimus ir deda visas pastangas patenkinti jų poreikius. Šiuo atveju privalome atsižvelgti į daugumos besinaudojančių tarp Klaipėdos ir Vilniaus kursuojančiais traukiniais keleivių interesus.

Linkime malonių kelionių AB „Lietuvos geležinkeliai“ traukiniais.

Pagarbiai
AB „Lietuvos geležinkeliai“
Keleivių vežimo direkcija

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: