REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškis: kaip sutramdyti įžūliai besielgiančius paauglius?

 • Siūlau patiems nutrint visus užrašus, išvalyti šią vietą, ir užsodinti didelį gėlyną, kad būtų mažesnis kampas, kur jie gali pasislėpt, tada susiras kitą vietą, dabar čia puiki terpė pasislėpus sėdėt.

 • Algis sako:

  Apsilankykite internetinėse parduotuvėse ir pamėginkite naudoti taip vadinamas “camera trap”. Su įstatymais bėdų nebus, nes čia yra vieša vieta… Visas “grožybes” po savaitės patalpinkite kursenai.lt ir bus geriausia prevencijos priemonė ;)

 • BraškiųUogienė. sako:

  Sorry, bet koks flegmatikas turi būti žmogus, kad rašytų apie tai straipsnį? Dabar tik dar daugiau prieis egocentriškų pyplių tos vietos apdergti.

  1. Policija. Kiek girdėjau kuršėnuose jos nėra arba jei ir yra, tai švogeriška – niekas nieko nenubaus, apsikabins ir pasibučiuos. Galima kreiptis į aukštesnes institucijas ar antrines institucijas, gal ten kokie nepilnamečiai, kurių tėvus žinot, tai papurtytų.

  2. Labai protingas Dariaus patarimas. Kuršėnų Kamiu. Vienintelė blogybė, kad tokio darželio niekas kaip ir nematys, nes kaip suprantu ten nuošali vieta (nežinau jos), jei ten slepiasi jaunieji bomžai + reikalauja investicijų. Tačiau tikrai atsieitų toks sumanymas.

  3. Patys susigaukit tuos degradus ir atjobinkit miške. Ne taip išmintinga, bet veiksminga.


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: