REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kada bus atnaujintas vienintelis miesto šviesoforas?

šviesoforaswww.kursenai.lt gavo skaitytojo laišką, kuriame išreikštas susirūpinimas itin prastos būklės vieninteliu Kuršėnų šviesoforu. Cituojame laišką bei Šiaulių rajono savivaldybės Turto valdymo skyriaus vedėjo pavaduotoją Alvydą Žirgulį, kuris užtikrino, kad šviesoforo problema žinoma ir jis planuojamas pakeisti mėnesio laikotarpyje.

Norėjau pasiteirauti kas prižiūri Daugėlių ir Vilniaus gatvių sankryžoje eismą reguliuojantį šviesoforą? Stiklai išblukę ir saulėtą dieną nieko nesimato, tai važiuojame “iš lempos”, nes neaišku kokia šviesa dega… Gal iki metų galo būtų galima iškelti šį klausimą savivaldybėje, kad svarstant kitų metų biudžetą būtų numatytos lėšos surengti konkursą 2017 m. darbams, ir po viešo pirkimo 2018 m. būtų pakeistos senos lempos į ekonomiškesnes ir ryškesnes lemputes? O jei pinigų eismo saugumui gerinti nėra, tai pateikit sąskaitą į kurią pervesti pinigėlius, manau kuršėniškiai vienam šviesoforui pinigėlių surinks. Būtų puiku rezultatus matyti iki rugsėjo pirmosios, kai į gatves pabirs pabiručiai, bet būsiu realistas ir tikiuosi kad per tris metus pajudėsime į priekį ;)

Gražios vasaros,
Algirdas

Tai yra asmeninė Kuršėnų bendruomenės portalo skaitytojo nuomonė ir www.kursenai.lt redakcija nebūtinai su ja sutinka bei už ją neatsako.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: