REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

lrytas.lt: „Vilko nasrai“ lietuviui buvo baisesni net už pragarą

Erikas_JocasKuršėniškis Erikas Jocas prakeikė tą dieną, kai susigundė pinigais ir Baltarusijos miške atkasė ne jam priklausantį narkotikų pakelį. Tokio pragaro, kokį patyrė tenykščiuose kalėjimuose, lietuvis linkėtų tik didžiausiam priešui.

„Negirkite per daug Lukiškių, nes manęs nesupras kiti kaliniai ir manys, kad pataikauju kalėjimo vyresnybei. Tačiau jeigu nuteistieji būtų išbandę Baltarusijos kalinimo įstaigas, jie labai džiaugtųsi kalėdami Lietuvoje“, – tvirtino 47 metų E.Jocas.

Šis vyriškis buvo apkaltintas pagalba narkotikų gabentojams ir nuteistas aštuoneriems metams nelaisvės.

Pirmuosius bausmės metus lietuvis praleido Baltarusijos kalėjimuose, bet darė viską, kad tik iš ten ištrūktų.

Lietuvio kalinimo laikas sutapo su Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos įsaku narkotikų platintojams įrengti patį griežčiausią kalėjimą „Vilko nasrai“.

„Nieko baisesnio net įsivaizduoti negalėjau. Kartu su manimi kalėję žmonės maldaute maldavo, kad grįžęs į Lietuvą viešai papasakočiau, kaip terorizuojami nuteisti asmenys.

Jie tikisi pagalbos, kai informacija apie nežmonišką elgesį ir sąlygas kalėjimuose pasklis už Baltarusijos ribų“, – kalbėjo E.Jocas.

Pirmą dalį galite skaityti čia.
Antrą dalį galite skaityti čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: