REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

lrytas.lt: Girtas vilkiko vairuotojas užmušė kelyje budėjusią policininkę

Girtas vilkiko vairuotojas užmušė kelyje budėjusią policininkęNaktį į penktadienį Radviliškyje po girto vairuotojo vairuojamo vilkiko ratais žuvo kelyje budėjusi jauna policijos pareigūnė – šiemet Policijos mokyklą baigusi ir vos prieš mėnesį priesaiką davusi Radviliškio rajono policijos komisariato policininkė 20 metų Ligita Baniulytė.

Apie V.Landsbergio-Žemkalnio ir Žalgirio gatvių sankryžoje vilkiko parblokštą jų kolegę Radviliškio rajono policijos komisariato budėtojams buvo pranešta 2 valandą 29 minutės nakties.

Kelkraštyje stovintį automobilį taranavęs ir policininkę partrenkęs vilkiko vairuotojas nesustojo ir nuskriejo tolyn. Kartu su L.Baniulyte budėję du pareigūnai patyrė šoką, tačiau puolė vytis pažeidėją ir už kilometro jį sustabdė.

Girtą vairuotoją sulaikė

Partrenktos pareigūnės kūnas buvo rastas tik sustabdžius vilkiką. Paaiškėjo, kad sunkiasvorė mašina parblokštą ir sumaitotą pareigūnės kūną vilko apie kilometrą.

Sulaikytam vilkiko vairuotojui 39 metų pakruojiečiui G.B. buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Alkoholio matuoklis parodė, kad vairuotojo kraujyje yra 2,01 promilės alkoholio.

Kraupios avarijos kaltininkas uždarytas į laikino sulaikymo kamerą.

Dėl tragiško eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Patruliavo su dviem patyrusiais kolegomis

Gavę pranešimą apie kolegės žūtį naktį į įvykio vietą atvyko ne tik Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Baltakis, bet ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas bei jo pavaduotojas Ramūnas Sarapas.

Į policijos komisariatą buvo iškviesta ir greitoji medicinos pagalba. Medikų pagalbos prireikė stresą patyrusiems tragiško įvykio liudininkams, kurie buvo atvežti apklausai į policijos komisariatą.

Girto vairuotojo auka tapusi L.Baniulytė Policijos mokyklą baigė tik šiemet. Jauna pareigūnė rugpjūčio 14 dieną davė priesaiką ir buvo paskirta dirbti į Radviliškio rajono policijos komisariato patrulių būrį.

Naktį į penktadienį L.Baniulytė su dviem labiau patyrusiais kolegomis patruliavo Radviliškio mieste. Patrulių ekipažas tikrino vairuotojus važiuojančius V.Ladsbergio-Žemkalnio gatve, kuri kartu yra ir magistralės Šiauliai-Panevėžys dalis. Plačiau >

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Sausio  mėnesį
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 20 val. Dėl parodos ir / ar kalendorių ekspozicijos lankymo kreiptis į administracijos korpusą. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)  „Lietuva brangi“ – kalendorių ekspozicija, skirta Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba  el. paštu kursenukultura@gmail.com

Sausio mėn. 2 – 14 d.
Pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) istorikės Vidos Girininkienės parengta paroda „Simonas Daukantas: Laikas ir asmenybė“.

Sausio 4 – sausio 31 d.
16 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) Virgilijos Silvestros Šufinskienės autorinė keramikos darbų paroda. Paroda veiks 8 -17 val. pirmadieniais-penktadieniais

Sausio mėn. 16 d. – vasario mėn. 8 d.
15 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Dizainerio Viliaus Purono parodos „Mūsų miestas – mūsų namai“ atidarymas. Paroda veiks pirmadienį – penktadienį 10 val.– 20 val.

EDUKACINĖ VEIKLA

Sausio mėnesį
8 val.-17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai)Keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti  tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: