REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

lrytas.lt: Girtas vilkiko vairuotojas užmušė kelyje budėjusią policininkę

Girtas vilkiko vairuotojas užmušė kelyje budėjusią policininkęNaktį į penktadienį Radviliškyje po girto vairuotojo vairuojamo vilkiko ratais žuvo kelyje budėjusi jauna policijos pareigūnė – šiemet Policijos mokyklą baigusi ir vos prieš mėnesį priesaiką davusi Radviliškio rajono policijos komisariato policininkė 20 metų Ligita Baniulytė.

Apie V.Landsbergio-Žemkalnio ir Žalgirio gatvių sankryžoje vilkiko parblokštą jų kolegę Radviliškio rajono policijos komisariato budėtojams buvo pranešta 2 valandą 29 minutės nakties.

Kelkraštyje stovintį automobilį taranavęs ir policininkę partrenkęs vilkiko vairuotojas nesustojo ir nuskriejo tolyn. Kartu su L.Baniulyte budėję du pareigūnai patyrė šoką, tačiau puolė vytis pažeidėją ir už kilometro jį sustabdė.

Girtą vairuotoją sulaikė

Partrenktos pareigūnės kūnas buvo rastas tik sustabdžius vilkiką. Paaiškėjo, kad sunkiasvorė mašina parblokštą ir sumaitotą pareigūnės kūną vilko apie kilometrą.

Sulaikytam vilkiko vairuotojui 39 metų pakruojiečiui G.B. buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis. Alkoholio matuoklis parodė, kad vairuotojo kraujyje yra 2,01 promilės alkoholio.

Kraupios avarijos kaltininkas uždarytas į laikino sulaikymo kamerą.

Dėl tragiško eismo įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Patruliavo su dviem patyrusiais kolegomis

Gavę pranešimą apie kolegės žūtį naktį į įvykio vietą atvyko ne tik Radviliškio rajono policijos komisariato viršininkas Saulius Baltakis, bet ir Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas bei jo pavaduotojas Ramūnas Sarapas.

Į policijos komisariatą buvo iškviesta ir greitoji medicinos pagalba. Medikų pagalbos prireikė stresą patyrusiems tragiško įvykio liudininkams, kurie buvo atvežti apklausai į policijos komisariatą.

Girto vairuotojo auka tapusi L.Baniulytė Policijos mokyklą baigė tik šiemet. Jauna pareigūnė rugpjūčio 14 dieną davė priesaiką ir buvo paskirta dirbti į Radviliškio rajono policijos komisariato patrulių būrį.

Naktį į penktadienį L.Baniulytė su dviem labiau patyrusiais kolegomis patruliavo Radviliškio mieste. Patrulių ekipažas tikrino vairuotojus važiuojančius V.Ladsbergio-Žemkalnio gatve, kuri kartu yra ir magistralės Šiauliai-Panevėžys dalis. Plačiau >

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: