REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

etaplius.lt: Keliaujančius į Kuršėnus pasitiks išmanūs šviesoforai ir perėjos

  • Andrius sako:

    Norėčiau pasipiktitni šiais išmaniais šviesoforais, atrodo, jog jie veikia gerai tačiau pastebėjus kaip jie greit iš žalio pasikeičia raudonu kelia pasipiktinima, kaip šviesoforas skirtas stabdyti 70 km/h greičiu judantį eisma, prieš uzsidegant raudonam signalui žalias mirkteli vis 2 ar 3 kartus kas įvyksta per 1 ar 1,5 sekundės reikia saugiai sureaguoti. Važiuojant 70 km/h greičiu bei būnamt per 50 metru nuo šviesoforo jis pradeda keistis į raudona, vairuojant lengvajį automobilį suspėti sustoti yra tiek vargu ar įmanoma tiek nesaugu, o kaip tokioje situacijoje elgtis vilkiku ar autobusu vairuotojams. Šiauliu mieste, kiriame eisma juda 50 km/h greičiu šviesoforai perspėja apie signalo būsima pasikeitima 6 ar 7 mirklelejimais per kuriuos lengva i tai reaguoti ir laiku bei saugiai sustoti. Todėl noriu visu paklausti ka manote apie tokį išmanu šviesofora prie kuriuo vos per 2 menesius susikaupe tiek staigaus stabdymo žymiu jog darosi neramu? j


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: