REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėniškis klausia: ar būsim patenkinti antrąkart tvarkomu parku?

 • Tomas sako:

  Zmones eis kaip reikia. Kiaules kaip jom patinka. Del ko skundziasi nesupratau.

  • Tomai, čia ne kiaulėse esmė, o patogume, ir iš to takelio matosi, kad visiškai neatsižvelgiama į žmonių srautus. :) Užsienyje išmindytame takelyje padarys normalų taką, nes tai normalu ir praktiška, kad žmonėms patogiau, o Lietuvoje bandys aptverti :)

 • ars sako:

  Tomui, kuris nesuprato. Perėjus pėsčiųjų perėją takelio į parką nėra, jis panaikintas. Kaip pastebėta, žmonės eis taip, kaip jiems reikia, nors takelio ir nebus. Kiaulės manau ten visai nevaikščios :)Kol nebaigti darbai, dar galėtų tą takelį padaryti.

 • Lina sako:

  Galetu pagaliau padaryti patrauklu tiek senjorams,tiek ir jaunimui. Kaip mama turinti mazyli labai noreciau, kad vaikuciams irengtu zaidimu aikstele. Taip parkas taptu patrauklesnis. Patogesni suoleliai ir beabejo ju noretusi daugiau taip pat butu super.

 • TOmas sako:

  Pala pala. Iki tos nevykosios renovacijos parko kaip atrode tas takas? Kas pamena? Na as priminsiu, Jis baige zolem uzzelti. O kur dabar padarytas takas tai per zolyna buvo kaip banda numynus pusantro metro plocio… Ten dar slaitas buvo tai ir tas susilygino. O ejo ne tik vaikai, o ir mokytojai ir kiti. Tai kaip cia kiauliukais nevadint? Tai dabar takas bus kaip ta banda ismynus buvo, bet vis tiek kazkam negerai. Kiekvienam po kojom kilimo nepaklosi.

  • ars sako:

   Tomai, ginčijies lyg nežinodamas situacijos, o gal ir nežinai, nors pagal išminto tako pločio nustatymą gerai informuotas ir žinantis padėti :). Toje vietoje turi būti du takai ir būti ten, kur žmonės eina.

 • Jurga sako:

  Mano nuomone, takus reikia daryti taip, kur nukreipti žmonių srautai. Tuomet ir žmonių kiaulėmis nereikės vadinti ;)

 • Deimantė sako:

  Visiškai sutinku su Tomu, kai anksčiau čia buvo takas niekas beveik per jį nėjo, vistiek visi per ta šlaita žygiavo,o dabar kai ten jau ta taka perkėlė, šlaita sulygino, kad patogiau būtu, bet ir vėl blogai žmonėm.

 • Andrius sako:

  Sis parko tvarkymas tai eilinis kursenu ir rajono valdziasnukiu pasipinigavimas. Tvarkymui isleis simtus tukstanciu ir kaip dazniausia buna paliks meslyna kaip visada. O tie pinigai skirti tikram tvarkymui subyres I kisenes kam reikia.

 • aij seip sau cia sako:

  matem ka padare praita karta, tai dabar turi sanca pasitaisyti i gera puse , nes kitaip bus tas pats kaip pirma karta sudai,sudus dare :)

 • Aistė sako:

  Man tik smalsu, ar atsirado atsakingų už visišką fiasko ir nekokybę, kai tvarkė praeitą kartą? Ar vėl tas pats bus?

 • Kieša sako:

  Kam ten betvarkyt tuos parkus, gi jau nieks nebegyven tuose kursenuose, nebent pensininkai visokie ar siaip atsilikeliai :D


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: