REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

sportas.info: Virvę traukia ir policijos pareigūnai

„Kristalo“ treneris A.Gricius. Marytės Marcinkevičiūtės nuotr.Nedidelį Kuršėnų miestelį ne tik Lietuvoje garsina „Kristalo“ sporto klubas, kuris šiemet mini savo gyvavimo 30–metį.

Kuršėnų sporto klubo „Kristalas“ virvės traukikų treneris Antanas Gricius per įvairias varžybas būna ramus, nes žino, kad jo vadovaujami vyrai taps nugalėtojais ar prizininkais. Neseniai jie laimėjo Lietuvos seniūnijų žaidynių finalines varžybas Utenoje, kuriose dalyvavo 18 komandų.

Finale kuršėniškiai nugalėjo Šilalės stipruolius, kurie praėjusiais metais per analogiškas varžybas buvo treti. Šiemet šios komandos jau buvo susitikusios per „Švyturio“ taurės naktines varžybas Melnragės paplūdimyje, kur vėlgi pajėgesni buvo kuršėniškiai.

„Mūsų virvės traukikai nesikeičia jau daug metų. Pastaruoju metu atėjo tik vienas naujas sportininkas – Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato vyresnysis tyrėjas Artūras Talijūnas. Jis labai sėkmingai prisijungė prie komandos ir tapo jos „inkaru“. Virvę traukia ir mūsų policijos nuovados viršininkas Raimondas Šidlauskas.

Mūsų gretose – penki buvę daugkartiniai Lietuvos čempionai, dalyvavę pasaulio ir Europos čempionatuose. Baigę aktyvią sportinę veiklą, jie virvės ir toliau nepaleidžia iš rankų. Vyrai dažnai ateina į pratybas: ir patys sportuoja, ir mūsų komandoms padeda pasirengti šalies čempionatams, dalyvauja seniūnijų šventėse Seniūnijų žaidynėse dalyvavo ir mūsų tinklininkai, kurie buvo septinti“ – sako kuršėniškių treneris Antanas Gricius.

Visą interviu skaitykite sportas.info.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: