REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Knygos, kurios moko gyventi paauglius Nuotraukos

Leidykla „Alma literra“ kvietė bibliotekas dalyvauti „Paauglių ir jaunimo literatūros konkurse“. Kuršėnų V.Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrius (vedėja  J.Spulginienė) pakvietė  būti partneriais Daugėlių pagrindinės mokyklos bei vaikų globos namų ugdytinius bei jų pedagogus.

Džiugu, kad iš pateiktų 76 paraiškų  buvo atrinkta 20 nugalėtojų, kurių tarpe  buvome ir mes. Leidykla padovanojo 3 knygas, nominuotas kaip „konkurso nugalėtojos“.  D. Opolskaitės  knygos „Eksperimentas gyventi“ pristatymas  vyko Kuršėnų Vaikų globos namuose, kur buvo surengta diskusija „Kokių permainų  norėčiau savo gyvenime“. Lietuvių kalbos mokytojos D. Janušauskienė ir L. Lukšaitė kalbėjo apie šių knygų meninę vertę, jų svarbą dėstant literatūrą.  Aštuntokė Kamilė Teresaitė pasakojo, kad ši knyga jai buvo atradimas, nes čia tiek daug gyvenimo pamokų, kurių paaugliams taip reikia. Rebekos Una  knyga „Atjunk“, anot šeštokės Jonės Bagdanskytės, irgi labai savita, čia susipina fantazija ir realybė. Pagrindinė mintis, kuo mes tapsime ateity, jei ir toliau būsime taip priklausomi nuo informacinių technologijų. Emą Stonytę sužavėjo A.Cicėnaitės knyga „Niujorko respublika“. Ji rekomendavo visiems bendraamžiams perskaityti, kad suprastų, kaip meilė pakeičia žmogų į gerąją pusę…

Diskusijoje aktyviai dalyvavo ir vaikų globos namų auklėtiniai, vadovaujami bibliotekininkės D. Daunienės, Daugėlių pagrindinės mokyklos bibliotekininkė J. Bartkevičienė, renginio moderatoriai – vaikų globos namų socialinė darbuotoja ir vaikų psichologė. Ši diskusija pažadino  mūsų draugų norą ir smalsumą paimti į rankas šias knygas, o jos tikrai turėtų visiems patikti.

J. Bagdanskytė, E. Stonytė,
Daugėlių pagrindinė mokykla

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Balandžio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val. Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki balandžio 5 d.
Pirmadieniais-penktadieniais 9 – 19 val. Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kuršėnų meno mokyklos dailės skyriaus auklėtinių kūrybos darbų paroda „Mes – žemaičiai“.

Iki balandžio 19 d.
Pirmadieniais-penktadieniais
8 – 17 val. Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) tautodailininko, medžio drožėjo Egidijaus Žilinsko autorinių darbų paroda.

EDUKACINĖ VEIKLA

Balandžio mėnesį
8 – 17 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salėje aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: