REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Padėkos vakaras „Kaip gera pabūti kartu“ Nuotraukos

Koks didelis ir stiprus gali būti dėkingumas. Kiek daug jame gali būti gyvybės ir vilties, kiek daug stebuklingų galių jis gali nešti savyje. Ir visai nesvarbu, kaip dėkingumas atrodys. Gal tai tik švelnus rudeninio lapo prisilietimas. Spalio 16 dienos rudenišką vakarą Drąsučių bendruomenė ir Drąsučių filialas pakvietė visus į padėkos vakarą „Kaip gera pabūti kartu“.

Jo metu padėkota visiems, kurie prisideda prie bendruomenės gyvavimo, švenčių organizavimo. Drąsučių bendruomenės pirmininkė Skaidrė Atstopienė įteikė „Metų žmogaus“ nominaciją, juo tapo ilgametis med. felčeris Rimantas Gricius. Šiltų ir nuoširdžių žodžių R. Griciui negailėjo ir LR seimo narė Rima Baškienė.

Renginio metu buvo pristatyta ir aukų dėžutė „Padovanok sūpynes vaikams“. Džiaugiamės, kad prie šios kilnios akcijos jau prisidėjo LR seimo narė Rima Baškienė, bendruomenės pirmininkė Skaidrė Atstopienė ir Kuršėnų kaimiškosios seniūnijos darbuotojai.

Drąsučių kaimo gyventoja Eligija Zykienė pristatė savo sukurtą Drąsučių kaimo himną. Jis buvo sutiktas gausiais plojimais, jau sutarta su kapelos vadovu Kęstučiu Rupšiu, kad bus kuriama muzika himnui.

Kiekvienas atėjęs į renginį buvo sutiktas su liaudiškos muzikos kapelos „Ringuva“ skambančiais kūriniais (vad. Kęstutis Rupšys). Nuotaikingus šokius žiūrovams dovanojo Kuršėnų kultūros centro šiuolaikinio šokio kolektyvai „P.M.“ ir „Čip čip“ (vad. Gitana Ramanauskaitė), Drąsučių filialo šiuolaikinio šokio kolektyvai „Iris“ ir „Mokinukai“ (vad. Inga Jonuškienė). Kiekvieno širdį suvirpino Kuršėnų meno mokyklos kanklininkės (mokyt. Rima Ananjevienė). Stebuklus padovanojo Kuršėnų kultūros centro Magijos teatras (vad. Nina Kundrotienė).

Drąsučių filialo informacija

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: