REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kviečiame į Šiaulių rajono vyrų mėgėjų krepšinio lygos 8-ąjį sezoną!

 • Vincas sako:

  Kokios krepšinio taisyklės, jei per 5 metus negali nusibraižyti linijų.Gėda šių aikštelių šeimininkams.Šiose aikštelėse negali būti vykdomos jokios krepšinio varžybos.Tegul vyksta įvairios kitos sporto varžybos, tik ne krepšinio.Jokių išimčių jei nori žaisti , tegul žaidžia taisykles atitinkančiose salėse.

 • free sako:

  jo, kuziai tokie cempionai o sale neatitinka standartu :D

 • ? sako:

  Siaip tai Kuziai laimejo finala zaisdami Anglickio saleje, kuri atitinka standartus.

 • free sako:

  esme laimejo nelaimejo, bet komanda jei ji rimta turi turet ir sale su atitinkanciais standartais, gal nebutu daeje jie iki to finalo jei zaistu visa sezona kitoj salej

 • ? sako:

  Po musio kumsciais nemojuojama:) is kitos puses yra ta problema del mazu saliu, bet juk vienas is sios lygos tikslu yra populiarinti rajone krepsini. Jei visas varzybas grazinti i anglicki, ar neliks nuskriausti rajono gyventojai, kurie ateina paziureti varzybu savoje gyvenvieteje, bet neturi kaip atvykti i Kursenus?

  • P.B. sako:

   Nebejuokaukit su tom salėm, kiek begalima… Jeigu sezonas vyktų vasarą ir būtų mano valia, tai leisčiau žaisti ir lauke, ant guminės dangos, jei tik komandų žaidėjai sutiktų, o jei žaidėjai protingi ir bent lašelį profesionalumo turi, tai tikrai sutiktų. Praeitam sezone buvo 13 komandų, teoriškai turinčių po 12 žaidėjų, tai kiek norinčių žaisti ir tik viena salė, tai negi uždrausi žaisti?
   Jei nepatinka salių dydis – finansuokit salės statybas. Reiškėsi Vincas ir free, parduokit namus, pastatykit savo vardo sales norimam miestelyje ir ateikit žiūrėt varžybų į standartus atitinkančią salę. O kol to nepadarysit – nereiškit pretenzijų kas jūsų neliečia.

   • P.B. sako:

    Atsiprašau, ankstesnis mano komentaras nebuvo adresuotas aukščiau esančiai žinutei, kreipiausi į kitus komentavusius :)

 • Free sako:

  Žaidžiama pagal gatvės taisyklės ar FIBA, atsigaukit nei linijos neatitrauktos, lankai, geriau į kibirą metyt, niekas nesako statyti, perdažyt trajaka ir baudos aikštele, be to kodėl išlygos būtent tom salem. Beje taisyklės yra taisyklė, perskaityk, patys sugalvoja bet nevygdo.

 • a sako:

  Nu free tu duodi, toks žinovas o niekaip tau nedašunta kad minėtos salės yra pastatytos per mažos kad galėtum perdažyt trajaka ir baudos aikštele. Lankai ir lentos visose salėse kiek žinau atitinka visus reikalavimus tad tavo kibiras čia taip pat ne vietoje paminėtas :) patariu mažiau ieškoti problemų lygioje vietoje free :)

 • free sako:

  kodel kitose mazose salese atitraukti trajakai, viskas nubraizyt, kitom nereikia, zodziugalim visa diena gincytis, bet jei stovedamas po krepsiu zmogus i siena atsiremia tai atsiprasau, gal isvis be taisykliu tegu zaidzia,

 • a sako:

  tame ir esmė kad sienos nepastumsi :) ikurk free Kuršėnų krepšinio lygą ir mėgaukis krepšiniu pagal visas FIBA taisykles noriu priminti kad ŠRVMKL buvo sukurta rajonui o ne Kuršėnams :) nei viena rajono komanda nereiškia pretendzijų dėl mažų salių nes puikiai supranta kad sienos nepastumsi :)

 • Vyr. teisėjas sako:

  Šiose paminėtose salėse yra tarketo danga, o ne medinės grindys. Jų negalima nuvalyti ar uždažyti. Ant tokios dangos dažai nelaikys. Čia ir visa problema…

 • aa sako:

  klausimas vyr teisejui: ar sezonui prasidejus bus galima registruoti nauja zaieja komandoje ar jau ka uzregistruojam ta turim?

  • Kiek pamenu, sezono metu visad buvo galimybė registruoti žaidėją, net ir prasidėjus atkrintamoms. Bet po pernai metų, kai Kristale finaliniame ketverte žaidė Pampikas, prieš tai nežaidęs nei viename mače, tai kilo diskusijos, ar nevertėtų komandos nariui sužaist bent 50% rungtynių sezono metu.

 • Gintaras sako:

  Dariau, aš būčiau tik UŽ tokią taisyklę, tačiau ką galima padaryti jei sekretoriatas padės X prie žaidėjo protokole ir tiek ?

 • a sako:

  tai kada bus paskelbta tai kas ivyko susirinkime? :) kada sezono pradzia?

  • Sezono startas – gruodžio pradžioje. Planuojama 12 komandų. Dvi naujos komandos, viena jų jau kažkada dalyvavusi, tikiuos pasirodys daug geriau :) bus platesnė info jau greit.

 • Edvinas sako:

  kita pirmadieni :)


Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: