REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnuose nuaidėjo šeštasis „Auksinių protų“ žaidimas Nuotraukos

Spalio 27-ą dieną Kuršėnuose, kaip ir daugelyje kitų Lietuvos miestų,  „Labas vakaras, mieli Auksinių Europrotų dalyviai!“, – nuskambėjo jau šeštąjį kartą, o tai reiškia, kad nueita pusė šio sezono žaidimo kelio.

Kiekvieną antradienį nuo rugsėjo mėnesio kavinėje „Taco-Pica“ komandų sudėtyje išvystame vis naujų veidų ir dar didesnių protų, o vakar vienas vyriškis neoficialiai „įkūrė“ savo asmeninę komandą ir taip pat pasitikrino savo žinias. Tiesa, minėjo, kad žaidime nieko sunkaus, beveik visus atsakymus būtų pasakęs, todėl kitą kartą prisijungs prie „Gluosnių“ komandos. Rudeniškas šaltis nesutrukdė susirinkti dideliam būriui komandų, nusiteikusių rimtai kovai ir nekantraujančių įveikti naujus iššūkius. Džiugu, kad į Kuršėnus atvažiuoja komanda net iš Šiaulių, o sekantį antradienį prisijungs dar viena komanda iš Telšių. Viso šį sezoną Kuršėnuose dalyvauja 8–9 komandos, po 5–8 žmones.

Nuostabu, kad Kuršėnai „lyderiauja“ bendroje miestų turnyrinėje lentelėje: net trys komandos patenka į geriausiųjų 20-tuką, o pirmos vietos savininkai – Kuršėnų komanda „Iš Kišenės“ nuo antros vietos atitolę net 110 taškais!

Linkime, kad tokie puikūs rezultatai lydėtų savas komanda iki pat gruodžio 8 dienos ir visų žaidžiančiųjų nuotaikos ir šypsenos niekada neblėstų.

Kuršėnuose žaidimą „Auksiniai Europrotai“ organizuoja Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka ir Jaunimo Europos Komandos nariai.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Joneta Filinskė
Jaunimo Europos Komandos narė Monika Kiriejevaitė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: