REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

etaplius.lt: Vietoj griūvančio tilto – naujas viadukas kelyje Micaičiai-Kuršėnai

Kelyje Micaičiai-Kuršėnai keliautojus ir ūkininkus gąsdinęs tiltas netrukus bus nugriautas. Vietoj senojo statinio turėtų atsirasti naujas viadukas.

Garantinis laikotarpis – 25 metai

Artimiausiais metais Micaičiuose turėtų nusidriekti naujas viadukas, kuriuo bus galima saugiau pereiti iš vienos kaimo dalies į kitą bei važiuoti dviračiu. Senąjį tiltą planuojama nugriauti dar šiemet.

„Jei tik leis oro sąlygos, kitų metų nebus laukiama, tas bus padaryta dar šiemet. Vietoj jo atsiras naujas viadukas su pėsčiųjų ir dviračio taku, prieigose bus sutvarkyta sankryža“, – teigia UAB „Kelprojektas“ projekto dalies vadovas Mantas Tunaitis. Kaip yra numatyta projekte, naujasis viadukas turėtų tarnauti mažiausiai 25-erius metus. Kelyje Užventis–Šaukėnai–Kuršėnai planuojamų darbų atkarpa turėtų siekti daugiau kaip 32 kilometrus.

Avarinė būklė grasino nelaimėmis

Naujas viadukas statomas dėl to, kad senasis tiltas jau buvo avarinės būklės. Prieš 87 metus pastatytas tiltas buvo smarkiai paveiktas garvežių, traukinių ir sunkiojo transporto judėjimo, kuris statymo metais nebuvo numatytas.

Micaičių tiltas buvo prižiūrimas, atliekami smulkūs remonto darbai, tačiau sustabdyti iš seno betono pastatyto tilto konstrukcijų irimą buvo tiesiog neįmanoma. Lietuvos automobilių kelių direkcija apie prastą Micaičių tilto būklę buvo informuota prieš keletą metų, tačiau dėl lėšų trūkumo rekonstravimo darbai nebuvo pradėti.

Kelių ir transporto tyrimo instituto specialistai apžiūrėję tiltą nustatė, kad statinio techninė būklė yra labai prasta. Konstatuota, kad leisti eismą sunkiuoju transportu per tiltą yra pavojinga. Imantis būtinų saugos priemonių, apribotas sunkiasvorių transporto priemonių važiavimas viaduku. Specialistų grupė rekomendavo statyti naują tiltą.

Daugiau informacijos >

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: