Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Permainingas „Grafų baldų-Kristalo“ žaidimas bei graži pergalė namuose prieš stiprią Klaipėdos komandą

Kuršėnų Grafų baldai-Kristalas - Marijampolės Sudūva-Mantiga-2 (Ž. Sederavičiūtės nuotr.)Net trejas rungtynes per paskutiniuosius keturis turus kamuose žaidusi Kuršėnų „Grafų baldų-Kristalo“ ekipa pasiekė dvi pergales ir du pralaimėjimus. Nugalėtos Panevėžio rajono ir Klaipėdos komandos, tačiau nusileista marijampoliečiams namuose ir studentams iš Kauno išvykoje.

Lapkričio 6 dieną į Kuršėnus atvyko Marijampolės „Sudūvos-Mantingos-2“ komanda. Tragiškai sužaista pirmoji ketvirto kėlinio pusė neleido kuršėniškiams pagalvoti apie trečią pergalę namuose iš eilės. Marijampolės komandai ketvirtasis kėlintys pralaimėtas 16:24, o rungtynės baigėsi rezultatu 76:87. Naudingiausias komandoje buvo Mindaugas Keras, kuris buvo netoli dvigubo dublio: 10 tašku ir 9 atkovoti kamuoliai. Domanto Šimaičio sąskaitoje 16 taškų ir 7 atkovoti kamuoliai. Marijampolės komandai Žilvinas Kuklierius pelnė 19 taškų.

Kitą dieną antrose iš eilės savaitgalio rungtynėse namuose Kuršėnų komanda rungėsi su Panevėžio raj. „Aukštaitija“. Rungtynėse Kuršėnuose šeimininkai nuo pat pirmųjų minučių parodė, kad nežada juokauti ir nugalėjo svečius iš Panevėžio rajono rezultatu 82:68. Naudingiausias komandoje buvo Domantas Šimaitis, kuris pelnė 12 taškų ir išprovokavo 6 pražangas. Rezultatyviausias komandoje buvo Mindaugas Ritikis surinkęs 18 taškų. „Aukštaitijos“ komandos lyderis Nerijus Anskinas „įsūdė“ 18 taškų.

Nuotraukas iš rungtynių galite rasti Žanetos Sederavičiūtės fotoalbume.

Praeitą penktadienį Mariaus Jankaičio komanda Kaune susitiko su pajėgia „KTU-Mimetos“ komanda. Paskutinis kėlinys pralaimėtas rezultatu 9:20 ir iš Kauno teko grįžti nuleidus galvas. Galutinis rungtynių rezultatas 55:70, o daugiau apie rungtynes rasite žemiau esančiame komentare. Kuršėnų komandoje Domantas Šimaitis ir Gintaras Kukanauskas atitinkamai pelnė 20 ir 10 taškų. Šeimininkų gretose Matas Sapiega įmetė 21 taškus.

Kitose savaitgalio rungtynėse namuose „Grafų baldai-Kristalas“ namuose priėmė Klaipėdos LCC tarptautinio universiteto komandą, kuriai praeitais metais buvo nusileista ketvirtfinalyje, o šiais metais klaipėdiečiai vėl taikosi į medalius. Rungtynės buvo permainingos, po dviejų kėlinių svečiai turėjo 4 taškų persvarą. Trečiame kėlinyje rezultatas svyravo tai vienos tai kitos komandos naudai, o paskutiniame kėlinyje „grafai“ pataikė svarbius metimus ir nugalėjo rezultatu 83:79. Rezultatyviausias komandoje vėl buvo Domantas Šimaitis, kuris „įsūdė“ 20 taškų. Puikias rungtynes sužaidė Julius Ščipokas pridėjęs 15 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus. Klaipėdos komandai Arvydas Kačinas pelnė 15 taškų.

Vienas iš naudingiausių aikštelėje buvęs Julius Ščipokas apie praėjusio savaitgalio rungtynes: “Penktadienį vėlavome į rungtynes Kaune, todėl į aikštelę žengėme praktiškai be apšilimo. Tuo pasinaudoję priešininkai puikiai pradėjo rungtynes, vėliau prisivijome, tačiau neužpuolėme prieš jų zoninę gynybą ir pralaimėjome. Šeštadienio rungtynės su Klaipėdos komanda buvo kovingos, vyko taškas į tašką. Ketvirtame kėlinyje po D. Šimaičio ir M. Jankaičio tritaškių pabėgome į priekį. Pabaigoje rungtynių po teisėjų skirtos nesportinės pražangos vos neprisižaidėme, tačiau iškovojome svarbią pergalę namuose.”

Lapkritį Regionų krepšinio lygoje A divizione kuršėniškių laukia dar 4 mūšiai. Lapkričio 20 dieną Kuršėnų komanda namuose susitiks su Kauno „Sabonio krepšinio centro“ komanda. Rungtynės 18 val. vyks S. Anglickio mokyklos sporto salėje. Šeštadienį komandos laukia išvyka į Kauno rajoną ir akistata su „Omega-United“.

Mėnesio pabaigoje penktadienį „Grafų baldų-Kristalo“ komanda žais išvykoje su Anykščių „KKSC-Volupio“ komanda. Lapkričio 28 dieną 15 val. Kuršėnuose Mariaus Jankaičio vadovaujama ekipa priims Vilniaus „Citus“ vaikinus. Kviečiame palaikyti kuršėniškius! Visas naujienas rasite SK „Kristalo“ puslapyje facebook‘e!