REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Domantas Šimaitis: „Lyderio etiketės niekada nebijojau.“

Domantas ŠimaitisĮsibėgėjus pirmajam RKL A diviziono ratui SK „Kristalas“ kalbina naudingiausią ir rezultatyviausią komandos žaidėją Domantą Šimaitis. Šis atakuojantis gynėjas per 11 sužaistų rungtynių aikštelėje vidutiniškai praleidžia po 30 minučių, per kurias vidutiniškai pelno po 17,9 taško ir surenka po 20,5 naudingumo balo.

Sveikas, Domantai. Praeitą sezoną žaidei Kretingos komandoje, tačiau šiais metais tapai Kuršėnų komandos žaidėju. Kodėl taip įvyko ir kodėl būtent Kuršėnai?
Sveiki.  Žaidžiant už Kretingą reikdavo važinėti  tolimus atstumus, todėl nedalyvaudavau komandos treniruotėse, tai buvo didžiulis minusas norint tobulėti.  Vasara turėjau pasiūlymą ir iš NKL, bet kaip minėjau tolimas atstumas sutrukdė jį priimti. Kuršėnų pasiūlytos sąlygos man tiko, nes  galiu dalyvauti visose treniruotėse ir turėti laisvo laiko.

Kaip vertini „Grafų baldai-Kristalo“ komandos komplektaciją?
Komandoje neturime kažkokių žvaigždžių, bet kaip sakoma – žaidžia žaidėjai, o ne pavardės. Jaučiame, kad trūksta  4 –os pozicijos žaidėjo,  Mantui Jankaičiui trūkstą lygiaverčio keitimo bei kartais „centimetrų“ . Daugiau visuose pozicijose turime gana lygiaverčiu skirtingų stiliaus žaidėjų. Galiu pasakyti, kad vertinu neblogai.

Kol kas komandai nepavyksta demonstruoti stabilaus žaidimo, pasiektos 6 pergalės ir patirti 5 pralaimėjimai. Kaip vertini komandos žaidimą?
Komandos žaidimą vertinu optimistiškai. Praeitas savaitgalis buvo labai nesėkmingas, patyrėme du skaudžius pralaimėjimus, bet esame jauna komanda, kuri per bet kurias varžybas gali iššauti.

Paskutinį savaitgalį netikėtai pralaimėjote Anykščiuose, o po to namų arenoje pripažinote Vilniečių pranašumą. Kodėl ir kas lėmė?
Visų pirmą, noriu atsiprašyti visų sirgalių už gėdingą pralaimėjimą namuose. Važiuojant į Anykščius sugedo autobusas tai lėmė, kad vėlavome į varžybas ir turėjome eiti žaisti „išlipę iš autobuso“, būtent tai lėmė blogą pirmą kėlinį. Vėliau jau vienu metu buvome prisiviję, bet, deja, fortūna buvo ne mūsų pusėje. Kalbant apie varžybas namuose su Vilniumi didžiausia bėda buvo komandos užsivedimas. Nesimato žaidėjų akyse ugneles, kuri norėtų laimėti. Tikiuosi kitose varžybose visi žaidėjai degs noru nugalėti.

Pagal naudingumą ir pelnomus taškus esi komandos lyderis, ar nebijai lyderio etiketės ir kaip manai, ar pavyks juo išlikti ir toliau demonstruoti gerą formą?
Lyderio etiketės niekada nebijojau. Man labai patinka būti tuo žmogumi, kuris patempia komandą, kai jai to labiausiai reikia, bet jei komanda pralaimi, tai asmeniškai man nieko nereiškia, kad esi lyderis.  Kalbant apie mano formą tai yra daug potencialo. Kol kas nerodau tokios formos, kokios pats tikėjausi prieš sezoną. Tikiuosi dar visus nustebinsiu savo geru žaidimu bei gražiomis Kristalo pergalėmis.

Nors dar liko daugiau nei pusė reguliaraus sezono, kokią galutinę vietą prognozuotum Kuršėnų komandai prieš atkrintamąsias rungtynes?
Kadangi šį savaitgalį išbarstėme du svarbius taškus tai labai sukomplikavome padėti turnyrinėje lentelėje.  Mano nuomone, prognozuočiau 5-6 vietą po reguliaraus sezono.

Pabaigai, kiek kitoks klausimas, ar tiesa, kad kita tavo mergina bus kuršėniškė?
(Juokiasi). Meilė tai likimas, o likimo niekada nenuspėsi. Yra posakis: ,,Žmogus planuoja, o  Dievas juokiasi”. Taigi ką gali žinoti.

Dėkojame už interviu! Linkime gero sezono ir gražių pergalių!

www.kristalas.net

 

 

 

 

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: