REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Startavo aštuntasis ŠRVMKL sezonas Nuotraukos

Rungtynėmis tarp Kuršėnų „Kristalo“ (1/0) ir „SM-98/99“ (0/1) antradienį prasidėjo aštuntasis ŠRVMKL sezonas, kuriame rungtyniauja 12 komandų, o pirmajame ture užfiksuota ir pirmoji staigmena – praeitų metų trečios vietos nugalėtojai SK „Kuršėnų senukai“ (0/1), rungtyniavę be savo lyderių A. Liulio ir G. Rupšio, krito svečiuose prieš Ginkūnų „Ginkūnų“ (1/0) kariauną, tuo tarpu kitose dvikovose staigmenų nebuvo –  silpnesnėmis komandomis laikytos ekipos rimčiau nepasipriešino rungtynių favoritėms.

I ture staigmena užfiksuota Ginkūnuose

Didžiausia turo staigmena galima laikyti mačą Ginkūnuose, kur vietos „Ginkūnai“ (1/0) priėmė SK „Kuršėnų senukus “ (0/1) ir juos subadalojo 78:70. Be savo lyderių A. Liulio ir G. Rupšio rungtyniavę kuršėniškiai nerado priešnuodžių pakiliai savo aikštėje rungtyniavusiems ginkūniškiams, o nuo rimtesnių problemų svečius gelbėjo tik puikus D. Pakarklio žaidimas, pelnęs 26 taškus jis tapo rezultatyviausiu turo krepšininku.

Po mačo Ginkūnų „Ginkūnų“ vadovas Arnas Lukošaitis džiaugėsi komandos nusiteikimu: „Šį sezoną šiek tiek atnaujinome sudėtį, įsijungė keletas jaunų, bet pajėgių krepšininkų. Branduolys išliko beveik nepakitęs. Džiaugiuosi, kad komanda rimtai nusiteikė varžyboms, nes žaidėm juk su praėjusiu metų bronzos medalių laimėtojais“.

„Pirmame kėlinyje vyravo apylygis žaidimas, ką atspindi ir rezultatas. Beveik visą laiką buvome priekyje, bet atitrūkti nepavykdavo. Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Tačiau trečiajame, negausiai į varžybas suvažiavę priešininkai, pavargo ir mūsiškiai šovė į priekį. Įgijome dviženklę persvarą, kurią kontroliavome ir beveik išlaikėme iki mačo pabaigos. Šį kartą mūsiškiai buvo šiek tiek stipresni, tačiau „Senukų“ nuvertinti nederėtų, jei į varžybas susirinks visi jų žaidėjai, jie dar parodys ką gali. Sveikinu saviškius su pergale prieš stiprų varžovą ir tikiuosi, kad šiemet sezonas bus daug geresnis nei pernykštis. Iki greito“, – atsisveikino A. Lukošaitis

Tuo tarpu SK „Kuršėnų senukų“ spaudos atstovo pareigų ėmėsi Tomas Kulikauskas, kuris įvardijo aiškią pralaimėjimo priežastį: „Nuo pat pradžių visas rungtynes kontroliavo Ginkūnų komanda. SKKS nesugebėjo pademonstruoti greito ir veržlaus žaidimo, neturėdama pagrindinių įžaidėjų“.

„Žinoma, darė įtaką ir komandos nesusižaidimas tarpusavyje. Tai tiko priešininkams. Manome, kad tai tik pirmų rungtynių sunkumai, su kuriais mes susitvarkysime“, – optimizmo nestokojo T. Kulikauskas.

Ginkūnų „Ginkūnai“ – SK „Kuršėnų senukai“ 78:70
(I-18:17, II-15:11, III-22:16, IV-23:26)

Ginkūnų „Ginkūnai“: R. Vaitkevičius – 17, A. Šavėla, R. Neimantas – 12
SK „Kuršėnų senukai“: D. Pakarklis – 26, S. Šimaitis – 16

Kiti rezultatai

Galingai pradėję rungtynes SK „Kristalo“ (1/0) krepšininkai kontroliavo visas rungtynes Kuršėnuose su sporto mokyklos „SM-98/99“ (0/1) ir turnyrą pradėjo pergale 74:51. Nors Pavenčių žaidėjams negalėjo padėti komandos lyderis D. Mikolaitis, tačiau puikiausiai su užduotimis susitvarkė gynėjų grandis – K. Venclovas ir G. Mockus, kurie kartu pelnė daugiau nei pusę komandos taškų – 42, ir išliejo geru žaidimu pamatus pirmai pergalei.

Kuršėnų „Kristalas“ – Kuršėnų „SM-98/99“ 74:51
(I-26:14, II-15:9, III-10:18, IV-25:10)

Kuršėnų „Kristalas“: K. Venclovas – 22, G. Mockus – 20
Kuršėnų „SM-98/99“: P. Jurašius – 18, G. Putvinskas – 11

Po kelerių metų į ŠRVMKL grįžusiems Kuršėnų „Politechnikos“ (0/1) krepšininkams didesnės intrigos rungtynėse prieš Bubių „Bubius“ (1/0) sukurti nepavyko, kur komandų pajėgumai išaiškėjo jau po pirmojo kėlinuko (26:10). Didžiausiu skirtumu ir rezultatu laimėję šeimininkai po pirmo turo užkopė į lygos viršūnę, o kuršėniškiams parodė silpnasias vietas, kurias reiktų tobulinti.

Po mačo Bubių „Bubių“ vadovas Gerardas Baranauskas buvo patenkintas pergale: „Rungtynės vyko į vienus vartus, o mūsų komandos pranašumas pasirodė jau pirmomis minutėmis ir tempą mes išlaikėme visas rungtynes“.

„Pirmosios sezono rungtynės buvo labiau skirtos sudėlioti žaidėjus į savo vietas, sutvarkyti žaidimo skyles, kurių vis atsiranda. Ne viskas, ką norėjome įgyvendinti, pavyko, tačiau šios treniruotės tipo rungtynės pasibaigė mūsų naudai. Tai dar tik pradžia, tad manau, kad tolimesnėse kovose bus tik geriau“.

Bubių „Bubiai“ – Kuršėnų „Politechnika“  114:45
(I-26:10, II-21:17, III-32:5, IV-35:13)

Bubių „Bubiai“: A. Urbonas – 15, M. Šimkus – 14, G. Vaišnys – 14, J. Rimkus – 14
Kuršėnų „Politechnika“: A. Budreckis  – 16, A. Imbrožaitis – 12

Turnyre debiutavę Kuršėnų „Fenikso“ (0/1) krepšininkai tris kėlinukus bandė vytis Verbūnų „Pakogamos“ (1/0) žaidėjus, ir įtampą išlaikė, tačiau M. Kidyko vedami svečiai lemiame ketvirtyje spurtavo ir nugalėjo varžovus 74:49. Panašu, kad su startiniu jauduliu kuršėniškių komandoje susitvarkė tik du žaidėjai – V. Kaubrė ir L. Valackis, kurie pelnė dauguma ekipos taškų. Kitų žaidėjų indėlis buvo pernelyg mažas ir nepastebimas, tad tai pakišo koją jauniesiems kuršėniškiams.

Kuršėnų „Feniksas“ – Verbūnų „Pakogama“ 49:74
(I-19:25, II-18:16, III-6:13, IV-6:20)

Kuršėnų „Feniksas“: V. Kaubrė – 19, L. Valackis – 18
Verbūnų „Pakogama“: M. Kidykas – 23, R. Truškauskas – 16

Praeitų metų čempionai Kužių „Kužiai“ (1/0) sezoną pradėjo pergale Gruzdžiuose, kur iki ilgosios pertraukos vargo su vietos „Gruzdžiais“ (0/1), tačiau pailsėję spurtavo ir vilčių šeimininkams nepaliko.

Kužiškiai pirmajame kėlinuke netruko susikrauti 13 taškų persvaros, tačiau karštai palaikomi savų sirgalių šeimininkai intrigą į rungtynes gražino antrajame, tad prieš ilgąją pertrauką svečiai turėjo tik 7 taškų persvarą (41:34). Andriaus Liutkaus vedami kužiškiai savo jėgą parodė iškart po poilsio pertraukėlės, susitvarkę gynybą, svečiai spurtavo ir įgiję 18 taškų persvarą, ramiai užbaigė rungtynes, rezultatu 88:62.

Gruzdžių „Gruzdžiai“ – Kužių „Kužiai“ 62:88
(I-15:28, II-19:13, III-8:19, IV-20:28)

Gruzdžių „Gruzdžiai“: N. Palubinskis – 22, A. Vozgirdas – 13
Kužių „Kužiai“: A. Liutkus – 20, A. Stundžia – 18

Praėjusio finalinio ketverto dalyviai – Kairių „Kairiai“ (1/0) tik po ilgosios pertraukos išsikapanojo iš Daugėlių „Flamingo“ (0/1) gynybos pančių. Netaikliai atakavę kairiškiai trapią penkių taškų persvarą įgijo trečiajame kėlinuke, o galutinį tašką padėjo tik lemiame ketvirtyje ir įveikė varžovus 65:55.

Po prastai sužaistų rungtynių Kairių „Kairių“ vadovas Gintaras Fokas kaltino mažai laikytą kamuolį: „Žaidimas nuo pat pirmų minučių nesiklijavo. Niekaip nepavyko atrišti tinklelio, kuris buvo mums užrištas“.

„Galbūt dėl mažai laikyto kamuolio prieš sezoną, jis tiesiog mūsų komandai buvo lyg išteptas sviestu. Neatsikovoti kamuoliai, blogi perdavimai, klaidos. Tai buvo mūsų žaidimas šiose rungtynėse. Džiaugiuosi, kad išnešėm sveiką kailį“, – vaizdžių epitetų negailėjo ir džiaugėsi išneštu sveiku kailiu G. Fokas.

Tuo tarpu  „Flamingo“ treneris A. Rimeikis komentavo trumpai ir efektyviai: „Buvo noras sužaisti kuo geriau, bet gaila, antras ketvirtis nenusisekė. Tik tiek, kad rankų nenuleidom. Mokysimės iš savo klaidų“.

Daugėlių „Flamingas“ – Kairių „Kairiai“  55:65
(I-14:11, II-14:17, III-12:17, IV-15:20)

Daugėlių „Flamingas“: I. Laureckis – 12, M. Daukšas – 11
Kairių „Kairiai“: D. Dauskurdis – 18, G. Ickys – 12

Po pirmojo turo į  rezultatyviausių žaidėjų trejetą įšoko Daivaras Pakarklis (SK „Kuršėnų senukai“) vid. 26 tšk., antras – Mindaugas Kidykas (Verbūnų „Pakogama“) vid. 23 tšk., trečioje vietoje įsitaisė Karolis Venclovas (Kuršėnų „Kristalas“) vid. 22 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Rugpjūčio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Rugpjūčio 8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close