REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

II ŠRVMKL ture – netikėtai didelė „Senukų“ nesėkmė

II ture įdomiausios dvikovos vyko Kuršėnuose, kur „Kristalas“ sudaužė „senukus“ net 51 taško skirtumu, Daugėlių „Flamingas“ tik per „Marytės plauką“ leido išnešti kudašių Gruzdžiams, o Verbūnuose „Pakogama“ neatsilaikė prieš gerą „Ginkūnų“ žaidimą. Verta paminėti ir tai, kad rezultatyviausių žaidėjų fronte sužibėjo jaunasis Vilius Kaubrė, sezono rezultatyvumo rekordą kilstelėjęs iki 37 taškų.

Itin geras „Kristalo“ žaidimas ir antroji „Senukų“ nesėkmė

Itin pakiliai žaidę SK „Kristalo“ (2/0) krepšininkai kiek netikėtai lengvai aplaužė SK „Kuršėnų senukų“ (0/2)  kaulus, ir įveikė juos 109:58. Itin taikliai atakavę svečiai neleido ne atsikvėpti „senukų“ kariaunai nuo pat pirmų rungtynių minučių, ir nuosekliai didinę apsukas baigė rungtynes 51 taško skirtumu, didžiausiu tarpusavio dvikovų istorijoje. Po šios pergalės „Kristalas“ ir toliau išlieka tarp pirmaujančių ekipų, o tuo tarpu SK „Senukams“, nepajutusiems dar pergalės džiaugsmo tai turbūt prasčiausia startas komandos istorijoje.

SK „Kristalo“ atstovas Benediktas Jonuška : „Šioms rungtynėms pavyko susirinkti beveik pilnu sastatu, buvo tikrai įdomu išbandyti, kaip kartu aikštelėje atrodo šio sezono SK „Kristalo“ komanda. Pradžioje rungtynių komanda į priekį tempė aukštaūgiai: Danas ir Martynas, kuriuos stengėmės maitinti kamuoliais. Nuo pat rungtynių kontroliavome žaidimą ir buvome priekyje. Vėliau atrodė, kad krepšys atsirišo visiems mūsų žaidėjams, o Senukams vis nepavykdavo apsiginti. Dauguma mūsiškių tritaškių metimų pasiekdavo tikslą, o ir greitesnis žaidimas davė savo vaisių“.

„Džiaugiamės pergale, tačiau nors ir sezono pradžioje Senukai buksuoja, sezonui įsibėgėjus, kai susirinks visi jų komandos žaidėjai, jie gali tapti labai stipria komanda“, – nenuvertino varžovų B. Jonuška.

„Senukų“ atstovas Arnas Liulys buvo kiek nusivylęs tokiu komandos žaidimu: „Nelabai norisi kažką komentuoti po tokių rungtynių. Tiesiog buvo ne mūsų diena. Visiškai nepataikėme savo metimų būdami laisvi, gynyboje taipogi atrodėme labai prastai, kovą dėl atšokusių kamuolių pralošėme kone dvigubai, o „Kristalo“ snaiperiai mums įmetė net 16 tritaškių“.

„Patys taipogi neatidavėme visų jėgų, nebuvome nei fiziškai nei psichologiškai pasiruošę šiai kovai, tad atrodėme, kaip „senukai-veteranai“.

„Nepaisant to, sveikinu priešininkus su pergale, o mes dar parodysime savo tikrąjį charakterį ir sugrįšim“, – nenuleisti rankų žadėjo A. Liulys. 

Kuršėnų SK „Senukai“ – Kuršėnų „Kristalas“ 58:109
(I-18:25, II-14:26, III-22:20, IV-4:38)

Kuršėnų SK „Senukai“: D. Pakarklis – 23, S. Šimaitis – 13
Kuršėnų „Kristalas“: K. Venclovas – 24, G. Mockus – 21 

Kiti rezultatai 

Antrą pergalę iš eilės iškovojo Ginkūnų „Ginkūnai“ (2/0), svečiuose įveikę Verbūnų „Pakogamos“ (0/2)  krepšininkus. Atkakliame mače niekas neaišku buvo iki rungtynių pabaigos, tačiau protingiau sužaidę rungtynių pabaigą, pergalę iškovojo Ginkūnų „Ginkūnai“, kurie keisdami gynybos schemas išmušė pagrindą varžovams iš po kojų.

Ginkūnų „Ginkūnų“ vadovas Arnas Lukošaitis išskyrė, kad rungtynės buvo sunkios: „Ginkūnų komandos sudėtis buvo tokia pati kaip pirmose rungtynėse, su ganėtinai ilgu suoleliu, tačiau varžovų suolelis buvo dar ilgesnis, užpildytas iki galo. O be to, ir aikštė ne namų“.

„Varžovai bandė pabėgti nuo pat pirmų minučių, tačiau mūsiškiai nepaleido. O antrame kėlinyje ir išsiveržėme į priekį dviženkliu skirtumu. Tačiau priešininkai iki pertraukos jį beveik visiškai panaikino. Trečiajame kėlinyje pakeitus gynybos sistemas, šovėme į priekį, tačiau klaidos ir netaiklūs metimai bei varžovų tritaškiai didelės persvaros išlaikyti neleido“.

„Ketvirtame kėlinyje prasidėjo sūpuoklės: pirmavo tai vieni, tai kiti. Tačiau pabaigoje išlikome šaltakraujiškesni: apsigynėme ir pataikėme iš vidutinių nuotolių. Varžovai ir vėl bandė gelbėtis tritaškiais, tačiau šįkart jie buvo netaiklūs. Laimėjome ir vėl prieš stiprų varžovą, ir dar jų aikštelėje. Sveikinu saviškius su dar viena pergale ir sėkmės verbūniškiams kitose varžybose. Iki susimatymo antradienį Ginkūnuose“, – mintimis jau į artėjančią dvikovą žvelgė A. Lukošaitis.

Tuo tarpu Verbūnų „Pakogamos“ vadovas Edgaras Šapkus sveikino varžovus su pergale: „Pirmiausia noriu pasveikinti varžovus. Rungtynės tikrai buvo geros, permainingos. Ginkūnų komanda yra stipri, o mūsų komandoje daug naujų veidų“.

„Nemanau, kad buvome per silpni, tiesiog leidome atkovoti nemažai kamuolių puolime. Bandėme eksperimentuoti, gintis aikštės gynyba, bet nepasisekė. Tačiau noriu pabrėžti, kad kelis kartus atsilikome apie 10 taškų, bet prisivijome, kas rodo, kad komandos žaidėjai turi charakterį“.

„Reikia laiko susižaisti ir rasti savo žaidimą, sustyguoti gynybą, nes praleidome nemažai taškų. Sužaidėme daug geriau nei pirmąsias rungtynes, tad perspektyvos matosi. Manau įsižaisim ir būsim rimtas varžovas visiems“, – šviesią ateitį mato E. Šapkus.

Verbūnų „Pakogama“  – Ginkūnų „Ginkūnai“ 76:84
(I-:, II-:, III-:, IV-:)

Verbūnų „Pakogama“: R. Truškauskas – 14, G. Milašauskas – 14
Ginkūnų „Ginkūnai“: S. Kozakas – 20, A. Volskis – 19 

Kuršėnuose rungtyniavę Bubių „Bubiai“ (2/0) iškovojo dar vieną lengvą pergalę ir patogiai įsitaisė turnyrinės lentelės vietoje, tuo tarpu Kuršėnų „SM-98/99“ kol kas lieka be pergalės šiame sezone ir padėtį bandys pataisyti jau artimiausiu metu su Kuršėnų „Politechnikos“ krepšininkais.

Kuršėnų „SM-98/99“ – Bubių „Bubiai“ 66:89
(I-17:23, II-18:26, III-17:20, IV-14:20)

Kuršėnų „SM-98/99“: E. Laurinavičius – 12  , E. Sparvelis – 11, N. Daugmaudis – 11
Bubių „Bubiai“: A. Urbonas – 23, A. Venclovas – 16

Namie žaidę Daugėlių „Flamingas“ (0/2) vos nesukūrė sensacijos tik pačioje rungtynių pabaigoje pralaimėję Gruzdžių „Gruzdžiams“ (0/1) vos vienu tašku – 73:74. Nors geriau rungtynes pradėjo svečiai, įgiję šešių taškų persvarą (24:18), tačiau galingai pradėję antrą ketvirtį daugėliškiai netik panaikino deficitą, tačiau ir įgijo 8 taškų persvarą, kurią svečiai panaikino tik trečio kėlinuko pabaigoje (53:53), tad ketvirtas kėlinukas prasidėjo nuo nulio, kur stipresnius nervus turėjo gruzdžiškiai, šiaip ne taip išplėšę pergalę ir iškovoję pirmą pergalę.

Daugėlių „Flamingas“– Gruzdžių „Gruzdžiai“  73:74
(I-18:24, II-23:9, III-16:24, IV-16:17)

Daugėlių „Flamingas“: I. Laureckis – 23, M. Daukšas – 16
Gruzdžių „Gruzdžiai“: A. Vozgirdas  – 26, K. Jasotis – 14

„Bėk ir mesk“ stiliumi rungtynės vyko Kužiuose, kur Kužių „Kužiai“ (2/0) su Kuršėnų „Feniksu“ (0/2) labiau domėjosi puolimo niuansais ir kartu įmetė net 205 taškus, o kuršėniškis Vilius Kaubrė pasiekė sezono rezultatyvumo rekordą, pelnęs 37 taškus ir išsiveržęs į TOP10 viršūnę, pelnydamas vidutiniškai po 28 taškus . Kitą savaitę abejų komandų laukia rimtesnis išbandymas – „Kužiai“ rungtyniaus svečiuose su pralaimėjimų dar nepatyrusiais „Ginkūnais“, tuo tarpu „Feniksas“ bandys iškovoti pergalę rungtyniaudamas su taipogi pergalės skonio dar nepatyrusiu „Flamingu“.

Kužių „Kužiai“  – Kuršėnų „Feniksas“ 125:80
(I-33:22, II-26:28, III-30:13, IV-36:17)

Kužių „Kužiai“: E. Ožemblaukas – 31, A. Liutkus – 31
Kuršėnų „Feniksas“: V. Kaubrė – 37, L. Valackis – 19

Ne prastesnį puolimo arsenalą pademonstravo Kuršėnų „Politechnikos“ (0/2) ir Kairių „Kairių“ (2/0) komandos, kurios pelnė 210 taškų kartu, o „Kairiai“ pasiekė šio sezono rezultatyvumo rekordą, įmetę net 136 taškus. Po šios pergalės „Kairiai“ toliau žengia tvirtai su lyderių trejetu koja kojon, o ir kitą savaitę laukia susitikimas su itin buksuojančia „Gruzdžių“ ekipa, tad panašu, kad serija gali pailgėti, tuo tarpu „Politechnikos“ ekipa kol kas lieka be pergalių šiame sezone, ką galės ištaisyti artimiausiame ture su jaunaisiais kuršėniškiais – „SM-98/99“, kuri taip pat dar nėra iškovojusi pergalių.

Kuršėnų „Politechnika“ – Kairių „Kairiai“ 74:136
(I-13:30, II-19:28, III-19:38, IV-23:40)

Kuršėnų „Politechnika“: R. Savickas – 17, A. Budreckis – 15
Kairių „Kairiai“: M. Jokubauskas – 33, G. Ickys – 24, D. Macijauskas – 15

Po antro turo rezultatyviausių trejetukas keičiasi – į pirmą vietą išsiveržia jaunasis Kuršėnų sporto mokyklos krepšininkas Vilius Kaubrė (Kuršėnų „Feniksas“) vid. 28 taškai per rungtynes. Antroje – Andrius Liutkus (Kužių „Kužiai“) – 25,5 tšk., o trečioje – Daivaras Pakarklis (SK „Kuršėnų senukai“) vid. 24,5 tšk.

Turnyrinę lentelę rasite čia.
Rezultatyviausių žaidėjų dešimtuką bei kitų žaidėjų rezultatyvumą rasite čia.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Liepos mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Iki rugsėjo 8 d.
10 – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje (Ventos g. 11A, Kuršėnai)Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Liepos mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close