REKLAMA
Aktualijos Kultūra Jaunimas Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

„Knygų kalėdos“ su pasakų fėja

Kuršėnų V.Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė kartu su pasakų fėja (bibliotekos savanorė Karolina Jasiukevičiūtė) apsilankė Kuršėnų vaikų globos namuose.

Vaikų globos namų bibliotekininkė Danutė Daunienė palydėjo į ketvirtąją šeimyną. Ten vaikai su savo socialine darbuotoja Laura Olišauskaite ir jos padėjėja Audra Mišeikiene jau laukė svečių. Vyko knygos „Žiemos išdaigos“ garsinis skaitymas. Fėjai skaitant, kiekvienas norėjo būti kuo arčiau viešnios, o drąsesni ir ant kelių atsisėsti. Knygoje daug kūrinėlių apie Kūčias, apie Kalėdas. Išklausyti visų mažiesiems buvo sunku, labai jau norėjosi pažiūrėti  paveikslėlius, tad geroji fėja skleidė puslapį po puslapio, o mažieji vienas per kitą komentavo.

Peržiūrėjus knygelę, visi labai norėjo pasimatuoti pasakų fėjos kepurę, o fėja nebūtų fėja, jei neleistų —visiems iš eilės dėjo ant galvelių savo įspūdingą kepurę. Atsisveikindama padovanojo šeimynai žaismingą savo rankų darbo advento kalendorių. Kurie mokėjo, skaičiavo kiek dienų liko iki Kalėdų. Atsisveikinant, vaikai kartu su darbuotojomis viešnioms padovanojo po šventinį atviruką, padarytą vyresniųjų vaikų globos namų auklėtinių.

Kuršėnų V.Vitkausko bibliotekos
vaikų literatūros skyriaus vedėja Janina Spulginienė

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Parodos

Spalio mėn.
Pirmadienį – penktadienį nuo 10 val. iki 17 val.  Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicija (Ventos g. 11A, Kuršėnai) Kalendorių ekspozicija „Senieji kalendoriai“. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo grupėms su nemokamu gidu prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

EDUKACINĖ VEIKLA

Spalio mėnesį
8 val. – 18 val. Pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo, dekoravimo), sausos vilnos vėlimo, kiaušinių marginimo vašku, juostų pynimo, kalėdinių žaislų varstymo iš šiaudų edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 2,00 Eur, 1,5 val. suaugusiam 4,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel. ( 8-41) 58 34 22.

Kiekvieną pirmadienį ir trečiadienį
19 val. Kuršėnų kultūros centro choreografijos  salė (Ventos g. 11A, Kuršėnai) aerobikos užsiėmimai „Kangoo Jumps“. Abonemento kaina 35 Eur. Pirmas užsiėmimas nemokamai. Patalpas nuomoja instruktorė Kristina tel. 86 82 52244.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti: