REKLAMA
Aktualijos Kultūra Sportas Sveikata Interviu Kuršėniškių nuomonė Kuršėnai spaudoje Pranešk apie įvykį

Kuršėnų SK „Kristalo“ krepšinio veteranų komanda iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Kuršėnų SK „Kristalo“ veteranų komanda (nuo 40 metų amžiaus) 2015 m. lapkričio-gruodžio mėn. dalyvavo tradiciniu tapusiame Viekšnių krepšinio veteranų turnyre ir iškovojo III vietą! Turnyre dalyvavo 8 komandos. Be mūsiškių dar dalyvavo veteranai iš Mažeikių, Kelmės, Telšių, Viekšnių, Šaukėnų, Akmenės ir Ventos.

SK Kristalo veteranų komandaTurnyrą mūsų komanda pradėjo gana nesėkmingai ir vangiai. Beveik be treniruočių ir dar neįgavus geros sportinės formos pradžioje teko susitikti su turnyro favoritėmis – komandomis iš Kelmės ir Mažeikių. Jei po šių pralaimėtų mačų dar buvo galima kažkaip save teisinti, po to sekę dar du skaudūs pralaimėjimai Viekšnių ir Akmenės komandoms jau buvo benustumiantys komandą ant bedugnės krašto. Svarbiausia buvo tai, kad vyrai tarpusavy nesipyko, rimtai pasikalbėjo, aptarė visas savo klaidas, trūkumus, visi jautė, kad negali taip ilgai nesisekti. Gera forma jau įgauta, reikia tik daugiau noro ir pastangų, pagalbos vienas kitam – ir sėkmė savaime atsigręš. Komanda stipriai pagerino savo gynybą ir ėmė pagaliau skinti pergales – įveikti iki tol 4 pergales iškovoję telšiškiai, vėliau drausmingos gynybos ir ženkliai pagerėjusio puolimo dėka įveiktos ir komandos iš Šaukėnų bei Ventos. Sėkmingai sužaidusi antrą rato pusę, komanda iš lentelės dugno pakilo į 5-ąją vietą ir ketvirtfinalyje susitiko su turnyro šeimininkais Viekšnių komanda, kuriai jau buvo pralaimėję. Mūsiškiai ir toliau demonstravo pagirtiną gynybą bei susižaidimą ir iškovojo labai svarbią pergalę, kelyje link medalių eliminuodami turnyro šeimininkus.

Pusfinalyje laukė galingai žaidusi komanda iš Mažeikių, kuri iki tol buvo iškovojusi 8 pergales iš eilės. Nors pirmoje tarpusavio kovoje mūsiškiai šiai komandai buvo beviltiškai pralaimėję, šįkart kova buvo visiškai kitokia ir verta finalo! Vyko lygi kova, priešininkai šiek tiek pirmavo, bet toli nepabėgo. „Kristalo“ veteranai pagrindinio laiko pabaigoje dar labiau sustiprino gynybą, padidino apsukas ir sugebėjo išlyginti rezultatą likus mažiau nei pusė minutės iki pagrindinio laiko pabaigos. Po nesėkmingos priešininkų atakos atkovojus kamuolį netgi buvo šansas išplėšti pergalę, bet to padaryti nepavyko ir teko žaisti pratęsimą. Jame vėl vyko lygi kova, bet priešininkams sėkmė šypsojosi labiau ir mūsiškiams teko pripažinti jų pranašumą 4 taškų skirtumu.

Mače dėl 3 vietos „Kristalo“ veteranai vėl susitiko su kartą jau įveikta komanda iš Telšių ir dar kartą šventė įtikinamą pergalę. Nors į lemiamas varžybas tegalėjo atvykti tik 6 žaidėjai, drausmingos gynybos ir gero komandinio žaidimo dėka mūsiškiai šventė gražią pergalę ir iškovojo turnyro bronzą! Šiose varžybose iki tol komandai vadovavusį ir šįkart dalyvauti negalėjusį Elijų Spulginą pavadavo tokios patirties turintis Gintaras Liaušas. Komanda dėkinga Gintarui už pagalbą kovoje dėl medalių, taip pat ir jo asistentui Robertui Vaigauskui! :) Taip pat mūsų komanda dėkoja vietiniams vaikinukams, kurie jau kelintus metus nuoširdžiai palaiko už mūsiškius, netgi žino mūsiškių vardus! :)

Didįjį finalą tarp Mažeikių ir Kelmės komandų po sunkios kovos ir pratęsimo laimėjo mažeikiškiai (prie šios kovos dramatizmo labai ženkliai prisidėjo mūsiškiai, tuo metu balkone jau besidžiaugę bronza ir ėmę aistringai ir garsiai palaikyti atsiliekančią Kelmės veteranų komandą).

Geriausiu įžaidėju išrinktas Rolandas Bartaševičius, o geriausiu atakuojančiu gynėju pripažintas Rolandas Orda

Geriausiu įžaidėju išrinktas Rolandas Bartaševičius, o geriausiu atakuojančiu gynėju pripažintas Rolandas Orda

Turnyro uždarymo vakaronėje prizininkams buvo įteikti medaliai ir taurės. Taip pat buvo apdovanoti geriausi žaidėjai, išrinktas simbolinis turnyro penketukas. Į jį pateko net du mūsų komandos žaidėjai: geriausiu įžaidėju išrinktas Rolandas Bartaševičius, o geriausiu atakuojančiu gynėju pripažintas Rolandas Orda. Įgavusi gerą formą komanda pasiruošusi kitiems krepšinio turnyrams!

Turnyro bronzą iškovojo: Raimondas Bernotas, Kazimieras Šleževičius, Edmundas Daunys, Vydas Geležėlė, Alfredas Jonuška, Gražvydas Felinskas, Rolandas Bartaševičius , Stasys Dereškevičius, Rolandas Orda, Antanas Akučka, Rolandas Zaveckis. Komandos treneris Elijus Spulginas.

www.kristalas.net inf.

  • Siųsti draugui
  • Komentuoti

Siųsti draugui

Jūsų vardas (būtinas)

Jūsų el. paštas (būtinas)

Draugo vardas (būtinas)

Draugo el. paštas (būtinas)

Jūsų žinutė draugui

Saugos kodas:
captcha

Įveskite saugos kodą:

Komentuoti

Connect with Facebook

Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

REKLAMA

Kurtuvėnų festivalis

Parodos

Birželio mėnesį
13 – 17 val.
Kuršėnų kultūros centro kalendorių ekspozicijoje (Ventos g. 11A, Kuršėnai) veikia meno kalendorių ekspozicija. Muzikos, dailės, fotografijos, teatro ir literatūros kalendoriai. Ekspoziciją galite aplankyti kasdien (išskyrus savaitgalius) ir visų kultūros centre vyksiančių renginių metu. Dėl ekspozicijos lankymo prašome iš anksto susitarti telefonu (8-41) 50 80 52 arba el. paštu kursenukultura@gmail.com

Nuo birželio 22 d. iki rugsėjo 8 d.
10 val. – 15 val. (išskyrus savaitgalius)
Kuršėnų kultūros centro parodų salėje Vitos Žabarauskaitės tapybos darbų paroda „Seku seku pasaką“.

EDUKACINĖS VEIKLOS

Birželio mėnesį
8 – 17 val. pirmadieniais-penktadieniais Etninės kultūros ir tradicinių amatų centre, (Ventos g. 7A, Kuršėnai) keramikos (lipdymo, žiedimo), vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Priimamos grupės: 1,5 val. vaikui 1,50 Eur, 1,5 val. suaugusiam 3,00 Eur. Užsiėmimų datą ir laiką derinti tel.( 8-41) 58 34 22.

Užfiksavote įvykį? Buvote renginyje? Turite gražių nuotraukų su Kuršėnais? Rašykite mums el. paštu: kursenai@kursenai.lt ir mes tai paskelbsime!

Kopijuoti, platinti galima tik gavus raštišką ar žodinį Kūrybinės raiškos centro sutikimą.

Visos teisės saugomos. © 2012
Kūrybinės raiškos centras

Tapkite Kursenai.lt žurnalistu!

Turite naujienų?

Susisiekite su mumis!

Reklamuokitės mūsų portale

Ką aplankyti Kuršėnuose?

Ką veikti Kuršėnuose?

Ieškote naudingos informacijos?

Susipažinkite su komentavimo taisyklėmis

Valdytojas:

 

 

Portalas:

Mus galite rasti:

  

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Plačiau

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close